vynas

viena iš retesnių avantiūrių, bet well done. nusprendžiau prasibėgti kažką svetur italijoje. nusprendžiau tai nusprendžiau, reikia bandyti. tą lemtingą sprendimo dieną kaina buvo 200 europietiškų pinigų, bet sesuo suderino standartinę kainą – 40 eurų. nu ką, skrendu iš vakaro į milaną, nuo oro uosto mane paima, tada valandą kratausi iki nakvynės vietos ir reabilituojuosi alumi as usual. o pasirodo, į starto vietą nepilnai 3 valandas automobiliu dergtis. ryte atsikeliame ir judame. nieko nepadarysi, nors aš ir miego noriu, ir gal tos gonkės px. bet važiuojame. šiaip ne tai persivertėme per vieną rimtesnį kalniuką ir judame į starto vietą. bent nelyja ir oras +10 su galimybe ant saulės būti kur kas daugiau. atvykome į starto vietą, vaikiško starto vietą 21km ilgio. px, vaikiška trasa ar ne, esmė geras laikas. man, kaip trail karmų mėgėjui, aktualu organizaciniai dalykai, nes mano forma kaip ir žemiau plintuso. o toms gonkėms reikėjo mediko patvirtintos formos pagal jų formatą bei kažkokios vietinės sveikatos draudimo kortelės. aš itališkai visiškai nieko neraukiu, tad visą šį reikalą sėkmingai perleidau sesei. žodžiu, laukiu numerio atsiėmimo, turiu reikiamus dokumentus ir paruošęs 40 eurų startinį mokestį. o jie patikrino viską – ir sveikatos pažymą, ir draudimo kortelę. gavau numerį, laukiu starto kažkokio kaimo stadione. o starte kaip ir pas mus – kas gražiau apsirenk ir pas ką hidriakas modernesnis. batai ir kojinės irgi labai svarbu. aš su saucony, o daugumą matau su hoka ir kalenji avalyne, nors su saucony irgi yra. visa kita pavieniai. aš pasirinkau vaikišką 21km trasą, tai man visokie hidriakai, gertuvės ir visa kita buvo px. aš net geliuko nė vieno neturėjau. na bet nemažai kas buvo na žiauriai pasipuošę ir apsirūpinę visomis priemonėmis bei baltomis kojinėmis – slabakai, žodžiu. startas, bandau ramiai bėgti. pirmas kalniukas ir irklai – italai į kalnus nebėga, nes jie į kalnus eina. slabakai. bandau ramiai bėgti, lenkiu publiką, bet į pakalnę jie mane susirenka. kai tik kalniukas – vėl tas pats. taip ir smaukomės.o bėgimas vynuogynais, kas reiškia labai gražius vaizdus. priekyje zatyžniakai, jie pėdina, aš irkluoju. įgaunu atotrūkį. finišo miestelis, bėgu raudono kilimu, aplink apsauginės tvorelės, už jų rėkianti publika, keli šimtai metrų ir matau finišo arką, finiše dar kažką padarau ir jaučiuosi well done. gaunu medalį, einu ėsti už 12 eurasų (pasirodo!).pažrlal, šalta, norisi namo – persirengiu ir irkluojame namolio.

geros gonkės su gera emocija. užskaitau net ir 6 valandas kelionės. smagus nuotykis.

View this post on Instagram

Prasibėgau Italijoje

A post shared by Žilvinas Naujalis (@zilnau) on

žiema ir raudono vyno taurė man skamba tobulai, tik dar norėtųsi prie durų paremtų slidžių ir -10 šalčio už durų. balkonas ir termometras anapus durų neatrodo taip žavingai, kaip tai galėtų būti. besitraukiant tamsai mes tyliai psichuojame į šaltį ir kuriame sąmokslo teorijas, pamiršdami kam mes čia esame. vienas stalas ir du skirtingų spalvų buteliai negali atrodyt įžūliai, kaip skirtingų spalvų akys, dugne tamsėjančios, o viršuje niaukiančios debesis. atrodo, bus šyvas reikalas. neišsipildžiusio kubilo svajonė siuva suknelę, o vaikai darželiuose yra linkę sirgti suaugusiųjų ligomis. kelias į darbą vėluojant yra matuojamas arbatos puodelio turiniu, temperatūra ir tabletės turiniu. net ir tokiais rytais raudonas vynas kala prisiminimais. išdžiūsiu pavasarį ir vėl bus šviesi galva. savas prakaitas liks prie savęs, o rudenį atsidarysiu raudono vyno butelį kartu su fantazijomis, lyg būtų saulės užtemimas.

  • dievas kalba, avys miega;
  • sportas ir medikamentai;
  • pipirinė degtinė ir medikamentai;
  • maisto maratonas;
  • silkė su kotletais ir šniceliais;
  • nepasiteisinęs bandymas;
  • vėluosiu iki 60 min.;
  • šaudantys vyno dangteliai;
  • pakalbinau, nes nenorėjau kalbinti.

ryte, kaip įprasta, arbatos, daug ir įvairios. vėliau lietaus lašų, šiltų ir vėjo numestų. pavakary skaidraus vandens, bet ne iš krano. išgėriau kolos su ledukais, gundžiausi alaus paimti, bet susilaikiau šį kartą. todėl išgėriau kito alaus, bealkoholinio, 5-ias skardines, o šaldytuve užtikau litrą pieno, kuris prieš miegą puikiai tiko, o božolė nekilo noras paragauti. trūksta tik raugintų agurkėlių,bet šiandien aš noriu miego. dienos skysčių norma su kaupu įvykdyta, kelias dienas galiu tik valgyti, todėl šiandien aš prisigėriau.