išsimokslinęs augalas: agave lophantha (atnaujinta)

tęsiant vakarykščią temą, šiandien universitete buvo egzaminas, tai užmačiau štai tokį augaliuką:

šis augalas vadinasi agave lophantha (agava šeimos atstovas), taip pat žinau viena, kad pasiskolintas mažas jo augliukas jau persodintas ir tupi ant palangės. mintis linksta prie to didelio augalo, kurio tik stiebas matosi, bet bijau, kad apsauga mano gudrybę gali pastebėti ir neigiamai tai įvertinti. darbe 1-ame aukšte taip pat auga kažkokios pseudo palmės, mačiau, net keli daigai yra išleisti kokio 30cm aukščio. vazonėlį, kartu su maistu, pirkau maisto prekių krautuvėje, tai pajaučiau, kad mane link gigantomanijos patraukė – norisi ne per mažo vazonėlio, nors ne visi augalai bus aukšti ir išsikeroję.

agave lophantha priežiūra: laikyti reikia atviroje saulėje, laistyti retai (max 1 kartą per savaitę), augimo tempas – lėtas.

beje, reikia jau kažką galvoti link vietos augalams, nes palangės tiek darbe, tiek ir namie, ne begalinės, o vietos ant grindų taip pat mažėja. dovanos augalais (gėlėmis) vis dar priimamos.

7 komentarai on "išsimokslinęs augalas: agave lophantha (atnaujinta)"


  1. Nugi čia kaktusinė AGAVA tik žinoma čia jos ne pilnas pavadinimas reiktų pasidomėti kaip ji čia rimčiau (lot.) vadinasi..
    Beje nuotraukoje ji labai jaunutė kai užbujojo tai uch būna.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.