nebaigtų darbų darymo diena

per ilgą laiką nieko namie nedarymo, susikaupia begalės įvairiausių nepabaigtų daryti darbų, arba darbų, kuriuos jau reikėjo atlikti. veikla pati įvairiausia, liečianti ir šaldytuvą, ir balkoną, ir nuvežti tą ten ar parvežti tą iš ten, suderinus su tuo, kuris gaus leidimą iš ano, kad tu galėtum su juo pabandyti tai padaryti. tokiu atveju tereikia tik pereiti namus su bloknotu ir pieštuku, ir dienai veiklos bus per akis. dar geriau – visa tai konspektuoti kai tik yra tam poreikis – pamatei, užfiksavai, ir lauki „įkvėpimo“ dienos metų bėgyje. pamenu, ankstyvųjų studijų laikais vietoj to, kad mokintis, eidavome tokių darbų dirbti, kad tik nereikėtų prie mokslų sėdėti. o kmu, pasirodo, galima mokytis ir tokioje aplinkoje, t.y. ant stogo, ramiai, niekieno netrukdant:

nemažai suplanuotų darbų pavyko padaryti, nors kai kuriems iš jų nėra noro ir nežinia, ar jis jiems ateityje ateis. gal paprasčiau sėsti ant dviračio, į ausis įsigrūsti ausinuką ir važiuoti prakaito nuo nosies palašinti, negalvojant apie kažkokias neva tai neatliktas veiklas, grįžus planas paprastas: puodas, dušas ir sapnai. kitą dieną – iš pradžių.

4 komentarai on "nebaigtų darbų darymo diena"


 1. "pamenu, ankstyvųjų studijų laikais vietoj to, kad mokintis, eidavome tokių darbų dirbti"

  😀 aš po šiai dienai taip darau 😛

  Beje sveikinu pagaliau atsiskaičius visus dalykus ir užbaigus pirmą magistro kursą!

  Atsakyti

 2. aš asmeniškai ypač ilgas distancijas nubėgu tada, kuomet laukia didžiausios krūvos vadovėlių ir konspektų – net sugalvojau teoriją, jog tai tarsi organizmo savotiškas apsauginis mechanizmas: kuo daugiau mokytis, tuo ilgiau ta dieną jis stengiasi fiziškai nuvargti, kad miegotųsi geriau, nepaisant smegenims tenkančio krūvio.. bet čia tas mano organizmas – tai žinai… sąmonės, pasąmonės, moteriškumai – prisigalvoja velnių.

  p.s – ką veiki KMU barakuose? 😀

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.