200 lt motyvatorius

paskutiniu metu galvon įkyriai lenda egzistenciniai klausimai. gerai, kad rytais nekamuoja apsisprendimo klausimas, ant kurios kojos pirma mautis kojinę – ant kairės, ar ant dešinės, bet pagalvoti reikėtų apie tai, kaip gerai gyvename, kad tą kojinę turime, kad ir skirtingą, bet dar nesulopytą. bet minusas, kad keltis reikia. rašinyje įžvelgiu nuoseklumą.

buvo keletas įvairaus laiko su savo patirtimi, žmonėmis, atlygiu ir dar daug kuo, ką tik praradęs pradedi vertinti. darbas – tai laikini draugai, kurių dažno laikinumo pradeda stigti. laikinai. posakis „nieko nėra pastovesnio už laikinumą“ turi savo prasmės – visi mes esame laikini šioje žemėje. visi šie ženklai yra motyvuojantys veiksniai, spyris mums į sėdimąją bent rytais darban atsikelti, o kai pagalvoji, kad darbdavys atlyginimą moka net už tai, kad mes dėl jo ryte anksti atsikeltume, lengvai užriečia mums nosis. kitas aspektas, kita erdvė, svetimas ir neįprastas matavimas.

prabundu ryte ir užduodu sau klausimą – ar šiandien 200 litų mane motyvuoja? ech, būsto paskola, automobilio lizingas, šildymo sezonas – ne tiek jau daug, tik trys faktoriai, vadinasi šiandien reikia keltis ir eiti į darbą. bet aš jaučiu ir vaizduotėje matau, kaip ryte mano mobilusis žadintuvas rašo ne „alarm 7:30“, o „tu bankui nieko neskolingas!“ ir aš ramiai apsiverčiu ant kito šono ir šypsodamasis žadintuvui pasakau labanakt. tą rytą manęs 200 lt nemotyvuos.

11 komentarų on "200 lt motyvatorius"


  1. tokiu atveju nesvarbu, nes nori miego ir neturi skolų. ar turi mažai pinigų, ar kirk mažiau/daugiau, vistiek jų turi mažai, kas neįtakoja gyvenimo kokybės. tas pats ir su daug pinigų turėjimu, todėl jų siekimas tuo link/arba pensijiniu amžiumi su aukštesniu prioritetu išstums kieme nenupjauta žolytė.

    Atsakyti

  2. na as paprastas zmogus, tai gal ko nesupratau 🙂 bet pirk nama tada bus skola tokia kad 05:00 atsikesi, 🙂 o dar geriau pora vaiku ir motivacija keltis bus ne tik darbo dienom bet ir savaitgaliais ir atostogu metu 🙂 gyvenimas grazus ir nera cia ko miegoti 😛

    Atsakyti

  3. teisingai, reikia galvoti apie tai, kaip ir dėl savęs pagyventi, o ne dėl bankų. tada ir darbas nebe toks mielas patampa, o ir motyvacija turėtų jam kristi, o laisvas laikas tikrai į naudą visomis prasmėmis išeitų.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.