medinės kojos @kaunas

vilniuje ant gariūnų kalno pasitreniravęs, šiandien ištaikiau progą į kauną ant kauno maratono trasos kalno pasitreniruoti. šis kalnas – nuo jonavos g. (kur yra parduotuvė „šilas“) iki šiaurės pr. ir sukilėlių sankryžos. prisimenant pavasarinį mano važiavimą, tai šis važiavimas – kaip diena ir naktis:

  • važiavau taip – ilgoji atkarpa, 2 x kalno įveikimas, ir vėl ilgoji atkarpa, o sumum sumarum šiandien gavosi 3 pilnos ilgosios ir 8 įkalnės;
  • visas įkalnes išmyniau atsistojęs – štai ką reiškia treniruotės ant kalnų;
  • supratau, koks aš tada pavasarį buvau silpnas, o kauno maratone būčiau iš visos gaišęs;
  • šiaurės pr. kalnas šiandien mane nuvylė – tikėjausi, kad jis man šiandien užduos tempą, bet taip neįvyko – trūksta jam statumo (arba man jėgų), o kojos „nedegė“. vienintelis jo pliusas šiandien – ištvermės treniravimas. kalno viduryje ir beveik pačioje viršūnėje dariau pagreitėjimus sunkesniu bėgiu, tas kompensavo mano nusivylimą;
  • gyveni ir atrandi save – kas nustebino, kad nusileidus nuo kalno ir iš karto kylant į jį – minasi ganėtinai nesunkiai, bet po tiesiosios lipti į kalną – daug sunkiau;
  • paskutinis mano važiavimas dviračiu buvo prieš 5-ias dienas, o tai yra per didelis laiko tarpas, todėl šiandien kojos ilgą laiką buvo medinės – optimaliai treniruojantis dviračiu būčiau linkęs pedalus minti bent kas antrą dieną.

savęs labai neplėšant, nusprendžiau dar ir po miestą pasižvalgyti – pro kauno pilį nusprendžiau važiuoti link panemunės. važiuoti dviračiu pačia nemuno krantine tai dantų išbarškinimas nuo betoninio grindinio, net priekinis amortizatorius mažai gelbėjo, todėl 1-as užkilimas viršun ir aš jau riedu mindaugo pr. žemuosiuose šančiuose įvažiavau į nemuno krantinės dviračių taką.

kauno nemuno krantinės dviračių takas nėra platus, bet danga gera, gal tik poroje vietų buvo kokie tais perkasimai. įdomiai ir neįprastai atrodo ir dviračių tako viduryje nubrėžta punktyrinė linija.

panemunėje – tiesiąja a.smetonos alėja iki panemunės šilo, kur mane lietus ir pričiupo – vaizdas nuo pėsčiųjų tilto per nemuną.

gerai, kad treniruotę buvau jau baigęs, tai ne taip širdį skaudėjo. šiandien laikas, praleistas ant dviračio, 2:34val., o nuvažiuotas atstumas 58,80km.

Komentarų: 1 on "medinės kojos @kaunas"


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.