mes augame – adenium obesum „star of yellow dream“

praėjo beveik mėnuo, kai adenium obesum „star of yellow dream“ gyvena naujo šeimininko namuose, o tiksliau – jo darbe.

augalai dar yra žinomi sabi star (sabi žvaigždė), kudu ir desert-rose (dykumų rože) vardais ir yra kilę iš pietų afrikos ir arabijos, taip pat dažnai sutinkama tailande, madagaskare, ugandoje, kenijoje, indijoje, kinijoje ir tanzanijoje. tai yra amžinai žalias sultingas augalas atogrąžiniuose klimatuose ir šaltesniuose pusiau lapuočių-lapuočių klimato juostose, kuris užauga iki 1-3m aukščio tvirtu ir išpūstu kamienu. nors adenium ir nepasižymi didele lapų gausa, bet žydi labai gražiais ir dideliais žiedais.

adenium obesum priežiūra: nors rekomenduojama daug šviesos, darbe puikiai auga būdamas ant palangės, kurioje tiesioginių saulės spindulių nebūna. žemiausia temperatūra yra 10-imt laipsnių šilumos pagal celsijų. adenium reikia daug lengvo ir gryno oro, žiemą auga saulėtoje vietoje, o vasarą patariama perkelti į atvirą orą ir saulėtą ar dalinai saulėtą vietą, o vandens jiems nedaug reikia.

augalas išskiria labai nuodingas sultis, kurios kai kurių tautų yra naudojamos medžiotojų strėlių antgaliams padengti, todėl vaikus ir naminius gyvūnus reikėtų nuo jo pasaugoti.

nieko nebus – migruojame ant saulėtos palangės ir tikimės greitesnio augimo.

Komentarų: 1 on "mes augame – adenium obesum „star of yellow dream“"


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.