lavoniena: musgaudis (venus flytrap)

musgaudis išgyveno tik 3 savaites, štai kas iš jo liko:

pastoviai aš jį laikiau vandenyje, tiesioginės saulės spindulių negaudavo – lyg ir viskas pagal taisykles. įtartinai atrodo ta druska ant indelio – internete radau, kad kai kurie musgaudžius laisto distiliuotu vandeniu. juodi lapai keisti – toks jausmas, kad jie saulėje būtų perkaitę, o ne nuo vandens kiekio nupuvę. turiu dar kitokį musgaudį, dovaną, tai tas kol kas dar gyvas – matyt dovanoti augalai kur kas atsparesni.

investicija į dionea muscipula nebuvo didelė, bet vis tiek gaila, o pats augalas savo lepumą pateisino 100% .

17 komentarų on "lavoniena: musgaudis (venus flytrap)" 1. supratau, nes aš tik distiliuotu dabar paskutinįjį laistau, bet nuo saulės labai saugau – pabandysiu ant saulės pastatyti. o tavasis tai užbujojęs, gražu 🙂

  Atsakyti

 2. o manasis jau pora menesiu pas mane. nereik jam jokios dideles prieziuros, tik gerokai palieti lietaus vandeniu kad visa laika butu slapia zeme, kartais tinka ir vanduo is krano, jau kelia zieda 😀 todel kad tikriausiai draugai persere musemis 😀

  Atsakyti

 3. sveiki ,turiu fly trap , jai labai patinka siaures vakaru puse ir taip isejna kad kokias 2 val ji gauna saules o poto tesiog sviesioj vietoi stovi ,stebas pradejo augti kovo men , reiskia neuzilgo turetu zydeti (kaip ir priklauso- pavasari ),laistau kasdien ziema maziau vasara daugiau . o del saules spinduliu tai esu skaites kad jos lapai atsparus UV spinduliam ,bet nereiskia kad jai patinka degintis pastoviai 🙂 ir dar is pradziu pirkau seklas, bet neuzaugo matyt senokai sandely stovejo ,kek teko girdeti seklos apie men. galima laikyti , poto mazeja sansu kad ji uzaugs .tuomet uzauginta nusipirkau ir jau metus gyvoja .

  Atsakyti

 4. smagu, kad auga ir esi patenkintas augalu :). iš sėklų labai nedidelė tikimybė, kad išaug, kiti saujomis daigina kol vienas-kitas daigelis išdygsta.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.