velomanai.lt – pirmasis įspūdis

tai štai, užsiregistravau į velomanai.lt – dviračių mėgėjų klubą. diskusijų daug čia neverda, bet ir visai mirusiu forumu jo nepavadinsi – kauniečiai reiškiasi, vilniečiai gan neaktyviai reaguoja. šiek tiek pasiskaitęs ir aš, kaip naujokas dviračių srityje, bandau diskutuoti, bet mano post’ai sulaukia gana greitos ir man keistos senbuvių reakcijos:

 • užuominos apie nelietuviškų žodžių rašymą ir bandymas pašiepti – mano galva, galima ir gražiai pasakyti, o ne bandant tyčiotis – tokios teisės jiems niekas nesuteikė;
 • supratau, kad forumo taisyklių laikymasis yra prioritetas nr. 1 – ne dviračiai, bet taisyklės čia yra iškeliama aukščiau visko. jų puslapis, idėja, jų ir taisyklės ir aš čia neprieštarauju, nors galiu turėti ir kitokią nuomonę, bet gal dviračiai ir viskas, kas su jais susiję, turėtų būti su aukštesniu prioritetu?
 • su aukštesniu punktu susijęs ir naujų temų rašymas – administratoriams atrodo, kad jos ne į temą, ne tokios arba dar kažkokios priežastys, kurios man taip ir lieka nežinomos, kai dingsta tavo užvesta tema. paieška naudotis moku, bet kad ji negelbsti – noras gauti informaciją lieka neišpildytas.
 • dėl taisyklių laikymosi gavau asmeninę žinutę, bet daug vėliau, nei tikėjausi. bet gavau.

gyvai susitikęs su keletu velomanų kauniečių jie man paliko šiltą įspūdį, kaip ir keletas vilniečių, su kuriais susipažinau. matyt, kad normalūs žmonės ir elgiasi atsakingai ir velomanai.lt diskusijų forume neužsiima asmeninių problemų paieška ar asmeninės realizacijos paieškomis.

man patinka bendrauti su šiltais žmonėmis, padėti jiems kuo galiu ir pačiam sulaukti iš jų pagalbos, bet noras dalintis turi būti abipusis, kaip ir futbolas žaidžiamas ne į vienus vartus, o į dvejus. čia ne mano paverkšlenimas, nei prieš vieną iš velomanų nieko blogo neturiu, turiu tik savo nuomonę jų atžvilgiu.

6 komentarai on "velomanai.lt – pirmasis įspūdis"


 1. Belieka tikėtis, kad jie bent dviratį yra matę. O tai yra tekę susidurti su situacija, kai aršiausi moderatoriai, būdavo aršūs tik todėl, kad visiškai nenusimanė apie ką eina kalba 😀

  Atsakyti

 2. lietuvybė ir taisyklės tikrai prioritetų eilėje stovi aukštai 🙂 kodėl? neklausk, nežinau ir nesigilinau. nurašiau viską kaip tu ir sakai „jų idėja, jų ir taisyklės“. Beto, kai palyginu su GD forumu, tai velomanų man patinka labiau. Vadinasi tokia politika pasiteisina.
  Aktyvumas(vilniečių) šiemet labai priblėsęs, pernai vaizdas buvo visai kitoks, vėlgi priežastys nežinomos(bet nuspėjamos – susiformavo grupelės, kurios greičiausiai važinėjasi ir taip, nesiskelbiant)
  O moderatoriai ir pedalus mina(gali pamatyti tiek maratonų taurėje, tiek velomaratone) ir gyvai labai malonūs žmonės, tiesiog jų darbas toks – būti griežtiems 🙂
  sveikas prisijungęs 😉

  Atsakyti

 3. Praeivis, tik nepradėk apie dviračių nematymą. Moderatoriai yra velomanų klubo nariai, kurie yra pravažinėję ne vienus metus, ir tikrai žino apie ką eina kalba, į klubą ten iš lempos nieko nepriima. O šiaip pripratus prie to forumo problemų dėl taisyklių nekyla, tiesiog reikia priprast.

  Atsakyti

 4. sutinku tiek su taučiu, tiek su sashiuku – abu jūs teisūs, tik lazda turi 2 galus ir nereikia tos lazdos perlenkti. žmonės man patinka ir aš džiaugiuosi, kad su jais susipažinau tiek virtualiai, tiek ir gyvai, bet kaip ir visa turi savo ribas. dėl nusimanymo apie dviračius aš čia nekeliu diskusijos, tik noriu pasakyti, kad būdamas žmogišku, sulauksi tokios pačios reakcijos ir iš kitų.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.