time atack: prakaito liejimas krepšinio metu

taip taip, iškeičiau keletą alaus butelių į važiavimą dviračiu, kas nesutrukdė lietuvos rinktinei laimėti pasaulio krepšinio čempionų bronzos medalius. oras šiandien buvo nuostabus, lauke debesuota ir +20 šilumos. buvau jau spjovęs į šiandienos treniruotę ir pasirinkęs lengvą riedėjimą mieste, bet eigoje persigalvojau, o ir prisipompavęs šiandien buvau – lengvas angliavandenių tirpalas ir acetyl l-karnitinas artėjančiam sezono uždarymui. prakaitas šiandien liejosi laisvai, beveik kaip ir vasarą, o tai motyvavo dar labiau pasitempti ir pedaliuoti toliau.

gariūnų kalnas parodė visus faktus apie mano fizinę būseną ir maloniai mane nustebino – tik beveik 3% formos praradimas, juo labiau, kai paskutinė treniruotė buvo prieš beveik 2 savaites ir šiandien svoris mano didesnis. laikas neprailgo, buvo gera jo realizacija. rugsėjį važinėju su ilga dviratininko apranga, o ir antbačius įsisavinau, tik kad tie vaude mokasinai yra gaidis, nes prieš 3-ią kartą naudojant pastebėjau, kad viena siūlė jau prairus – tapšnojau aš ant tokios kokybės.

pridedu šiandienos važiavimo matavimus:

šiandien dar dirbau ir prie šiokios-tokios technikos:

  • stabdymas – 2-ame rate vos nenuriedėjau į pievą, kituose buvau apdairesnis, stabdydavau vis arčiau ir arčiau rato apsisukimo vietos;
  • posūkio išėmimas – vis dar laikau atsargumo rezervą, kurį po truputį mažinu.

grįždamas dar ir tautį iš velomanų su draugais grįžtantį sutikau, persimetėme keletu žodžių – kol orai leidžia, reikia mėgautis šia dvirate priemone.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.