5+n≠n+k

na taip, lygybės ženklas čia nedera, nes net blaiviomis akimis žiūrint simboliai ne tie, o taip nesinorėtų save ir kitus į 5-etą įsprausti. baisūs tie įpareigojantys santykiai, tiesa? štai prisiriši prie kokios konstantos, ir ji ilgą gyvenimo kelią ant nuospaudų lipa – baisu, kad net norisi dar vieną alaus butelį atsidaryti jei ne tamsiame sandėliuke, tai balkone tikrai. aš kalbu apie užuominas, ne vieną ir ne kelias – man taip pat sunku tarp eilučių skaityti, bet esu priverstas, kitaip neina formulėmis rašyti. asmeninio gyvenimo išraiška. gal kiek ir saviraiška – čia gal tik man tai įdomu, nes svetimose kojinėse savo kvapo, matyt, nerasi. vaikystės prisiminimai mena užrašus ant sienų: a+b=kml, kas reiškia karšta meilė lovoje. vaikiški kliedesiai, kurie dabar atrodo nebūti ir nepatirti. kad ir šis pats periodas atrodo miglotas, neskaitant litrinių royal spirito butelių, kuriuos išstūmė stipresni pojūčiai – narkotikai, kinietiškos tabletės, lietuviška balkoninė žolytė ir dar kažkas.

o matematika man visuomet patiko, bet gyvenime sunku padalinti viena kairėn, o kita – dešinėn, kaip ir sunku būti abiejose pusėse po koją įkėlus. mes vis gyvename, gyvename, po penketo metų atsigręžiame ir sakome „oi“, bet tuoj pat vėl taip pat gyvename. natūraliai brandintos amebos.

6 komentarai on "5+n≠n+k"


  1. aga… kartais sunku špagatą padaryti, ypač kai tos pusės kažkodėl „neįspėjusios“ greitai tolsta viena nuo kitos… o norėtųsi…
    o kartais sakai „niekada, niekada“, ir kaip tyčia…

    Atsakyti

  2. nera geresnes lygybes kaip 1=1. Tai reiskia, niekas niekam galvos nesuka, jokiu isipareigojimu kitiems , jokiu lukesciu is kitu ir nusivylimo demuo lygus 0. Bet jeigu per paprasta ir norisi sudetingesniu gyvenimo veiksmu ir lygciu , reik susitaikyti su tuom , kad bus nezinomieji ir nelygybes.
    Musu teise rinktis 🙂

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *