omnitel fail’ai #3

mažas sekmadieninis omnitel fail’iukas – neveikia paslaugos užsakymas/atsisakymas sms žinute ir numeriu 1566. tik niekingi 1,99 mln. vartotojų tai gali patirti – visiškai niekingas skaičius.

nors mano siunčiamos paslaugos užsakymo sms žinutės omnitel priimti negalėjo, bet praėjus kiek daugiau nei 15 val., paslauga man ko tais buvo įjungta. informavimo tikslumas ir greitas paslaugų valdymas tikrai yra tos savybės, kurias puoselėja šis mobilaus ryšio operatorius.

2 komentarai on "omnitel fail’ai #3"


  1. tai cia dar nieko, mane 2 savaites atakavo omnio savitarnos sms’ai su laikinais kodukais, kasdien nuo 1h iki 4h nakti po 2-3 sms :)) registravau problema, po kurio laiko paskambino zmogenas ir isdeste man jau zinoma situacija, kuomet paklausiau ar skambina pagal registruota problema – atsakymas neigiamas 🙂 sake, jog uzklausimai buvo vykdomi is skirtingu IP, bet itariu klasta, jog ju sistemoj bugai kazkokie. Dar vienas pastebejimas, jei jau ivedus bet koki numeri gauni sms, galetu ir susiprotet ideti papildomai generuojama saugos koduka(dazniausiai ir nepriekaistingo regejimo, bei alaus nevartojusiam savininkui sunkiai suprantama) pries visokiu skriptuku megejus :))

    Atsakyti

  2. o taip, su savitarnos sms tai faktas, pats nesenai suklydau numerį bevesdamas, tai kažkas gavo savitarnos sms’ą :). minimaliai bent captcha galėtų įdėti.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.