naktinis šaldytuvo varstymas

blogas įprotis prieš miegą niokoti šaldytuvą, tik man smalsu, ar man vienam taip? šio ilgalaikio įpročio per kelias dienas neatsikratyti, net pats to nepastebėdamas mechaniškai tai atlieku ir tik po to save pagaunu už rankos – pala pala, ir kas gi čia vyksta? sprendimas tam yra, gal kiek ir nepraktiškas, bet yra – tuščias šaldytuvas. aš daug ir dažnai nevalgau, ypač darbo dienomis, todėl vakarai man būna maisto odisėja. daug prisikimšti nėra gerai, jau vien nakčiai, nes organizmas užsiima maisto apdorojimu, o ne jo poilsiu. dažnai girdimas „nuo 20:00 nevalgau“ man skambai kaip savęs apgaudinėjimas, motyvacinė priemonė“. iš dalies tai veikia, nes formuojamas įprotis, pakankamai stiprus argumentas atsispirti pagundai, o ankstyvas miegas tą pagundą maksimaliai sumažina.

bet ar gyvename tam, kad kentėtume ir sau malonaus neleistume? alkis tapatinamas su diskomfortu, silpnybe, o aš tokiu būti nenoriu, todėl kartais ir kemšu maistą, ko pasekoje 15 min. sotumo, 2 val. sunkumo skrandyje ir dienos savęs ėdimo, kad neužsisega kelnių saga.

7 komentarai on "naktinis šaldytuvo varstymas"


 1. Bandziau ir as atsisakyti to negero iprocio. Nesunku atspeti, kad praktiskai neisejo 🙂

  Taigi is visu blogybiu issirinkau maziausia. Virtuveje ant stalo visada yra gausiai pripildyta vaisiu pintine, ir kai jau noriu ka nors vakare pakramtyti, tai 80% atveju pavyksta save nukrepti paimti obuolio, nektarino ar mandarino, o ne i saldytuva 🙂

  Visgi tai lengviau suvirskinamas maistas su mazesne itaka kelniu sagoms 🙂

  Atsakyti

 2. Aš irgi mėgstu užvalgyt vakarais, ypač, kai einu kada apie 1-2h nakties miegot, tai užvalgau 🙂

  Dabar irgi mielai užvalgyčiau, bet šaldytuvas ištuštintas, teks laukt rytojaus.

  Atsakyti

 3. Viskas cia tvarkoje su tuo vakariniu valgymu. Kada alkanas – reikia valgyt. Svarbiausia tik koks maistas tam saldytuve. Tokiems naktiniams uzkandziams as renkuosi vaisius. Ir skanu, ir valgyt gali kada nori.

  Atsakyti

 4. Man tai visada taip būna, kad jei nusprendžiu laikytis dietos tai būtinai noriu kažką suvalgyti ir tada negaliu iškęst ir einu į šaldytuvą. Taip ir auga svoris. Norėčiau, kad šaldytuvai būtų gaminami su spyna 🙁

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.