norfa antifail #1: žirniai su rūkytomis ausimis

nors yra sakoma, kad praktiški žmonės renkasi už norfos, kartais būdamas praktišku aš taip nesielgiu, o užeinu į prekybos centro vidų, nes ten kur kas didesnis prekių pasirinkimas visai kitokiu kokybės lygiu. daugumos peikiama ir nemylima neva tai labai protingų, o iš tiesų pasikėlusių, žmonių nuomonė man yra žinoma, bet tokie ir centų neskaičiuoja, gal tik litų dešimtines ar šimtines ir nesupranta, kas yra praktiška – tokiems žodis „norfa“ yra asmeninis įžeidimas.

šiandien pasidalinsiu 1-uoju norfos antifail’u – žirniai su rūkytomis ausimis. kaip bebūtų keista, bet šis rinkinys prie alaus yra tiesiog tobulas, kurio net panašaus neturi nė vienas kitas didysis prekybos centrų tinklas. skanu, pigu, dar – trimatė pasitenkinimo erdvė kartu su alaus buteliu.

atleiskite, kad indelis jau tuščias.

14 komentarų on "norfa antifail #1: žirniai su rūkytomis ausimis"


 1. Aš ne iš tų, kurie bijo glutamato, bet kokio velnio jį absoliučiai visur būtina kišt? Negi nebesugeba valgomo produkto be jo padaryt lietuviai.
  Manau, kad šitam pavyzdy tikrai buvo galima be jo apsieit.

  Atsakyti

 2. Aš gi sakau, kad nebijau jo, ir mirties dėl jo tikrai nebijau 🙂

  Glutamato vengimą išsiugdžiau dar prieš jam tampant visuomenės baubu. Nesakau, kad neperku jo turinčių produktų, tiesiog vengiu.
  Čia daugiau principo reikalas.

  Nesuprantu, kodėl taip būtina jį pro visus galus kišt, negi negalima pagamint natūraliai skanaus produkto.

  Atsakyti

 3. Glutamatas pagerina bet kokio s… maisto skoni. tai tikrai negeras dalykelis. Jis skatina zmoniu tukima, galvos skausmus ir t.t.

  Dar sugebejau iskaityti s… sudetyje GMO aliejus. Siaubas!!! O ir konservantas ne ka geriau.

  Bet zinoma, jei ksnu ir dzin sveikata, galima valgyti. Cia kaip su cipsais, ten tiek s…, bet visi valgo ir dar pasimegaudami

  Atsakyti

 4. daiva, tada mums reikia gyventi miškuose ir būti laukiniais, nes aplinkui be maisto viskas kenkia: automobilių išmetamosios dujos, pramonė, alkoholis, apskritais visas maistas ne namie, o namie „žalias“ su nitratais ir panašia velniava – žolės padažymas, ne kitaip.

  Atsakyti

 5. Na, tikra tiesa, kad siais laikais beveik viskas nesveika ir pan. Bet galima rinktis maziau kenksmingus dalykus.

  Isivaizduok, dvi situacijos:

  Pirma: bijai, kad ant taves viena diena uzkris pianinas gatveje. Ir buten del to neiseini is namu ir uzsidarai tarp 4 sienu visa savo likusi gyvenima. Absurdas, ane?

  Antra: bijai aukscio del to niekados tavo gyvenime nesoksi is aukstai skrendancio lektuvo su parasiutu. Logiska? Manau, kad taip.

  Tai va, tas pats su maistu. Neimanoma isvengti siais laikais valgyti s… maista, bet jei galima pasirinkti sveikesni, tai kodel nepasirinkus toki.

  Kaip ten bebutu, kiekvienas turime teise pasirinkti, kas mums atrodo teisinga ir tinkama.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.