istorija su seminaru

šiandien vakaras buvo skirtas savišvietai ir tikslas buvo nueiti į verslauk! ir toastmasters viešojo kalbėjimo seminarą 114-oje ism auditorijoje. laiko, kaip visada, trūkumas, bet pašto programoje kalendoriuje įvestas įvykis man neleido užsimiršti. taip, kartai reikia prasiblaškyti ir šį kartą beveik tik tai ir buvo.

prasidėjo viskas visuomeniniu transportu lyjant šiltam rudens lietui ir tuom, kad žinojau, jog seminaras vyks arklių g., ism patalpose, o kalendorius mane visada patikslina, bet šį kartą mobilusis telefonas buvo paliktas darbe, taip kad teko orientuotais pagal situaciją. ism’e prie įėjimo buvo keletas stendų apie šios dienos renginius, bet manojo nesimatė. ką gi, pasėdėsiu, pažiūrėsiu, kur čia minių masės traukia ir taip prie keletos žmogelių, kurie, matėsi, buvo panašaus į mano lygį grybautojai, prisijungiau. nedrąsus klausimas „ooooo, jūūūūssss………….. gal į seminarą?“ buvo teigiamas ir man to pakako. tik vėliau aš supratau, kad tokiu metu čia visi į seminarus, tik į skirtingus. 316 auditorija. sėdžiu, dairausi, aplink matau konkretų jaunimą ir dar vieną į mane amžiumi lyg panašų pilietį. px, sėdžiu ir dairaus. atsirado ir registracijos lapas, kurį mintyse pasiunčiau ten, kur jam ir vieta, t.y. toliau nuo manęs. kalba apie debatus. eeee, lyg turėjo būti viešasis kalbėjimas lyg ir, bet bet mobiliąjame telefone esančio kalendoriaus man nėra lengva atsiminti. debatai, viešasis kalbėjimas – viskas čia panašu, bet smegenis šis neatitikimas jau pradėjo kutenti.

sėdžiu, klausau, visai įdomu, man negirdėta, nešalta ir nelyja. sėdžiu ir dairausi į auditorijos laikrodį. po gero pusvalandžio prie mūsų dar būrys jaunųjų botanikų prisijungė. sėdi ir tie, ir anie ir visi klauso. po pertraukos atsirado komandinės užduotys – wtf? kažkas gavosi, kažkas ne, užsiėmimas baigtas. gerai, kad užteko proto dar ir į kitos savaitės namų užduotis nesiregistruoti. širdyje neramu, gryžęs sėdu prie kompiuterio tikslintis – veidasnukėje dalyvauti pasiryžusių žmonių skaičius 165 vienetai, kai mūsų gal tik 20 tebuvo. hmmmmm, „tiesioginė video transliacija iš renginio baigta“ – ši žinutė mane nokautavo. vakaras su šypsena veide vis dar tęsiasi – visą tai laiką sėdėjau kitame seminare. smagi komedija gavosi.

reziumė: verslauk! organizatoriams dešimtbalėje sistemoje rašau 1-ą už rodykles į renginį, o sau 5-etą už taiklumą. gerai prasiblaškiau ir pasikėliau nuotaiką. jeigu būtų valgyti ir vyno davę, tai vakaras būtų buvęs superinis!

11 komentarų on "istorija su seminaru"


  1. naktį lauke, kai lyja ir kai visi kiti viduje tik pro duris įžengus? – originalu ir ne kitaip. ne vietoje ir ne laiku. bet savęs neteisinu – susimoviau, užtat nuotaikingai 😉

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.