neėmiau „jamam“, ėmiau arbatinį

šeštadienis, nors ir vėjuotas, nebloga diena prasieiti, kojas pramankštinti ir galvą nuo sunkių minčių praventiliuoti.kadangi darbe sudaužiau savo senąjį arbatinį (ne šį, o kitą, geresnį, bodum), tai pirmu reikalu patraukiau į akropolį naujojo medžioti. vos tik nosį į gatvę iškišus mane pasitiko automobilių spūstys – nieko sau, šeštadienį, nesimiega žmonėms ir pinigų, matomai, neturi kur dėti. pirmos mano mintys buvo tokios. tik priartėjus prie akropolio supratau – šiandien gi „jamam“ diena vyksta, nuolaidos iki belekiek procentų nuo kur kas didesnės pelno maržos – o kam dabar lengva? tiesa, man patiko jamam internetinė svetainė,nors ji čia ir ne į temą. tai štai, apkvailinti žmonės pirko kas tik po ranka pasitaikė, beveik negalvojant ar to, ar kito daikto reikia, svarbu, kad yra „gera“ nuolaida. įėjus į maxima teko greitai bėgti lauk, nes net prie įėjimo buvo spūstys, o prie kasų jau beveik vietiniais gyventojais patapę pirkėjai.

mane išgelbėjo ermitažas, kuriame buvo visai nedaug lankytojų, o šį nuostabų kinietišką arbatinį įsigijau net už 6.99 lt, kai į bodum’ą panašus arbatiniai kainavo >70 lt. o arbatinukas net su privalumais:

 • kaina, todėl kas 2 metus (jeigu jis tiek laikys) arbatinį galima sudaužyti ir naująjį įsigyti ir vis tiek bus pigiau, negu po 5-ių metų sudaužyti brangųjį;
 • talpa – 1.5 litro, vadinasi jis talpina kur kas daugiau arbatos nei prieš tai buvęs litrinis;
 • neina pritrombuoti labai daug arbatžolių, nes kam gerti nusivėdėjusią arbatą, jeigu galima gerti šviežią ir gaivią;
 • šis arbatinukas yra lengviau išplaunamas, nėra sietelio, kuris strypu prisuktas ir plaunant jį reikia išsukinėti;
 • nėra sąlyčio su metalu, visos dalys pseudo stiklas arba plastmasė.

4 komentarai on "neėmiau „jamam“, ėmiau arbatinį"


 1. velniai žino, neturiu priemonių tai ištirti. arbata teliūškuoja permatomam aka stikle ir skamba visa tai kaip „bijai vilko, neik į mišką“. jeigu prekiauja, vadinasi visi mes saugūs ;).

  Atsakyti

 2. sp4ju ir ne viena tokį arbatinį suvartoti. per karštos arbatos nelabai mėgstu, o karšta-šilta yra pats tas. aš alų taip pat greitai vartoju, nors jis ir šaltas.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.