tefloninė keptuvė

keptuvė iš prigimties – naudingas įrankis virtuvėje ir turinti ne vieną naudingą funkciją: musių žudikė, vėduoklė karštu oro, nepamainomas prietaisas lauko teniso ir badmintono žaidimui ir, matyt, turi dar kitų naudingų ir mažiau naudingų funkcijų, o galimybės tikrai dar neišnaudotos. teflonas šiame rinkos produktų segmente yra lyg keptuvė keptuvėje, lyg abi kojines ant tos pačios kojos apsitempti. storiems žmonėms nėra poreikio teflonui, nes jų pilvas būna didelis, todėl jis taukuotas. taukai, keptuvė ir ne kuriems kiaušiniai – viskas ko reikia pusryčiams pagaminti. įdomu, kiek tauko galima išgauti iš tokios prisotintos keptuvės. tiesa, dar papai būna, bet jie netaukuoti tikriausiai, nors būna plaukuotų. garantuotai tešliai vyrai. keptuvės turi savo tūrį ir galimybes, yra svarbu tai įvertinti saikingai, kad nebūtų sportinės traumos taukų gamybos procese. teflonas braižosi, nyksta, kaip ir svoris gali sumažėti. pakeitus keptuvę pilvas lieka, ir storas jausmas lieka, todėl belieka vis trinti ir trinti, po to šveisti ir šveisti.

šveičiau šveičiau, o dešrelių man nepaliko („šiandien – gimimo diena“).

12 komentarų on "tefloninė keptuvė"


  1. Papai papais… dažniausiai neproporcingo dydžio pilvui… pasigedau dar vienos „taukuotos“ detalės – dubcės (ir keptuvė tai turi).
    Bobikui betrinant senąją keptuvę, ji gali būti tik KAIP nauja, bet niekada nebus nauja. Prižiūrėti ir prisižiūrėti reikia, bet kodėl ne visada taip yra daroma? Gal trūksta noro, gal ir apaugę taukais jaučiamės gerai? Bet kartais kamuoja prisiminimai apie dar netaukuotą kūną, iš to gimsta noras šveisti. Ir šveiti… Galbūt pasijusi kaip anksčiau, galbūt taip bus geriau? Galbūt, bet garantijų nėra jokių. Lygiai taip pat kaip ir sunku nustatyti, kiek ilgai reiks šveisti, kad pasiektum reikiamą/norimą rezultatą ir, be abejo, kiek ilgam to užteks.
    Išvada: plauti keptuvę po kiekvieno naudojimo, kad neapsineštų 🙂

    Atsakyti

  2. Prašom 😉 kai kam net ant galvos krist nereikia 😀 šveičiu tefloninį sluoksnį, bet jis nė velnio nesišveičia, nes greit vėl taukais apauga…

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.