smsdykai.lt: critical bug fix

smagu, kai ilgas darbas vainikuojamas sėkme – šiandien rasta ir ištaisyta smsdykai.lt varikliuko klaida, kurią įvardinčiau kaip backdoor’ą. nepameluočiau sakydamas, kad šiam sprendimui prireikė ne vieno ir ne dviejų mėnesių, nors work arround’ai ir buvo pritaikyti – einame į kitą paslaugų teikimo lygmenį su nauja kokybe ir naujomis funkcijomis, kas yra gerai. kai vieni taiso sistemines klaidas, kiti bando išradinėti dviratį ir net neįsivaizduoja, koks kelias jų laukia. sėkmės ir jiems!

15 komentarų on "smsdykai.lt: critical bug fix"


 1. * Svetainė pasilieka teisę į Jūsų siunčiamus numerius siųsti reklaminio pobūdžio informaciją, kuri gavėjui nieko nekainuoja

  Kas čia per? Jei aš kažkam siunčiu sms, tai smsdykai pasilieka sau teisę tam asmeniui siųsti reklamas? Gerai supratau? Tokiu atveju, ar tai neprasilenkia su įstatymais, nes potencialus gavėjas gauti komercinius pasiūlymus sutikimo nedavė.

  Atsakyti

 2. nesuprantu pasipiktinimo dėl tų reklaminių SMS – arba reikia prieštarauti tokiai paslaugai išvis, nes bet kas su ilgu proxy sąrašu gali reklamas ir nemokamai pasiuntinėti per šią svetainę. Arba nereikia piktintis, kad svetainės kūrėjai bandys atgauti išleistas lėšas.

  Atsakyti

 3. jeigu žioplas vartotojas ir taisyklių neskaito, tai čia yra jo asmeninė tragedija. tokiu atveju dar reikėtų ir reklaminius skydelius uždrausti. nenori – nesinaudoji.

  Atsakyti

 4. geras to pavyzdys, tuo pačiu atsakantis į tavo klausimą, yram berods, v.uspaskich pasakymas: jeigu aš turiu daiktą, tai aš prievartautojas? (mintis tokia, tikslaus vertimo nepamenu).

  Atsakyti

 5. Situacija: Asmuo X siunčia SMS asmeniui Y.

  Kad reklama prideda prie SMS pabaigos tai smulkmena. Sistemos bjaurums tame, kad vėliau asmuo Y gaus SMS reklamas, nors jis su smsdykai.lt taisyklėmis nesutiko.

  bbzn: per prievarta reklamos kišamos ne tam, kas naudojasi jūsu sistema siusti SMS, o niekuo nekaltam SMS gavėjui. Tai blogis.

  Atsakyti

 6. dalius: geriau inkšti ir kaltinti visus aplinkui – policininkus, vairuotojus, alkoholio pirkėjus, šiukšlintojus, gamos kenkėjus ir daug kitų už tai, kokie jie blogi. jei skauda – reikia eiti pas gydytoją, o ne laukti kol atskris šventa dvasia ir pagydys. gavai reklamą – pasakyk numerį ir jis bus užblokuotas, gavai spam’ą elektroniniu paštu – rašai, kad daugiau nebesiųstų, troleibuse tave pastūmė – atsiprašė.

  Atsakyti

 7. Matai, KOMERCINIŲ reklamų negavimas yra ne pačio gavėjo, o siuntėjo reikalas. Ir tai labai aiškiai apibrėžta įstatymuose. Jeigu kas nors gaus tokias reklamas, gali ramia sąžine rašyt skundą į VDAI, o toliau jau jie pasirūpins „atsisakymu“.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.