grimbergen alus – approved

netikėtai ir nelauktai, šiandien teko ragauti kažkokio alaus, pavadinimu grimbergen – kas gi lieka daryti, kai pizza jazz neturi stock’inio ir įprasto ketvirtadieninio carlsberg’o. visokie lietuviški švyturiai (1784), ragučiai (1853) ar taurai (1860) metais ženkliai nusileidžia tam pačiam carlsberg’ui (1847) ir juo labiau belgiškam grimbergen’ui (1128). metų skirtumas tikrai nemažas. grimbergen internetinė svetainė skirta tik belgiškai ir prancūziškai skaitantiems alaus gėrėjams, angliška versija nėra numatyta, todėl primena pusiau namudinį alaus ūkelį. šiandien ragautas grimbergen – belgiškas tamsus alus,  o aš lengvai tamsiam alui sakau „i like it“, skonis kiek kartokas, bet tuo pačiu ir salstelėjęs. puta nėra puri, beveik kaip guinness (1725) alaus, tikrai nėra putojanti, o konservatyviai rami. alus patiekiamas neįprastuose, bet patogiuose bokaluose, kurie yra labai panašūs į švyturio baltijos brendžio formos bokalą. alus yra pilstomas iš bačkos, o ne iš butelių.

kaip žinia, vienas bokalas tai ne degustacija, 2 bokalai tiesiog nerimta, o trys ir daugiau – objektyvi nuomonė, paremta ir kiekybiniais argumentais. šis alus visai mūsų >4 žmonių kompanijai labai patiko, o jo kaina pizza jazz restoranuose 7,90 lt, kas tikrai nėra kosmosas. alui prijaučiantiems, žinoma, rekomenduoju paragauti.

8 komentarai on "grimbergen alus – approved"


 1. Man šis skanesnis už visus Lietuviškus kartu sudėjus 😀 Dar manau vertas dėmesio Duvel (8.5% alk. tūrio :D), taip pat Belgiškas. Kiek teko domėtis visi Belgiški labai stiprūs. Dar neteko paragaut, bet pirmai progai pasitaikius, bus išragautas. P.S. Wells banana bread beer labai įdomaus skonio :))

  Atsakyti

 2. Duvel radau ir dideliame prekybos centre. Labai įdomaus skonio 😀 Visi kiti ragauti atsitiktinai Vilniaus baruose. Manau būtų galima rast specialiose alaus parduotuvėse arba pvz. vynotekoje.

  Atsakyti

 3. luksio g.19 Gero alaus parduotuve,
  super pilstomas Grimbergen tamsus – alus issinesimui tik ltr. – 7,50 Lt
  Nereali kaina as jau trecia karta ten lankiausi:)

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.