@kaunas: čeburekas niam niam

kaunas. jau kuris laikas ten/čia nebuvau. kažkiek spėjau pasiilgti. važiavimas 7-o numerio troleibusu, kuriuo į bendrabutį važiuodavau, 13 ir 14 būdavo dažnas susisiekimo tarpininkas tarp fakultetų pastatų, esančiuose skirtingose miesto vietose, tik vienkartinis bilietėlis dabar kainuoja 0.90 lt, o stoties čeburekas – 2.20 lt. čeburekams jiems sunku. kadaise konkuravę su cepelinais, dabar jau juos beveik išstūmė kebabai. smagiai čeburekai garuoja prie -20, o pardav4jos-bobutės tokios pačios šmaikščios. nė iš tolo kebabams to nepatirti. čeburekas patiko, nors nostalgijos jam nejaučiu – skanu, miela ir kažkiek keista – neįtikimas grįžimas į praeitį.

nemielas man šį kartą buvo universitetas – aplinkiniai pikti, abejingi. mačiau apsimetusių manęs nematančių ir nepažįstančių, toks buvau ir aš – nenorėjau nieko matyti ir girdėti. tikslas buvo kuo greičiau baigti savo tikslingą vizitą ir dumti atgal, nes čia šalta, o ir aš gan senai čia besilankęs.

kone vienintelis šiltas dalykas – radiatorius, ant kurio, sėdėdamas ant palangės, gerą pusvalandį šildžiausi sušalusias kojas. neįvertinau tokio šalčio, neįvertinau ir tai, kad važiuojant iš vilniaus į kauną mikriuke šilumos bus tiek pat, kiek ir lauke, tik vėjas nulis m/s.

smagu buvo aplankyti, pamatyti, prisiminti. tai šildė. nors supratau, kad nutolau ir tolstu toliau. nuo kauno, nuo praeities.

7 komentarai on "@kaunas: čeburekas niam niam"


  1. Na aš suprantu, kad esu viena iš kokio tūkstančio kurie norėtų su tavimi bent jau papietauti bet tai turėk sąžinės. Prašau tučtuojau kito apsilankymo Kaune metu mane į darbotvarkę įtraukti. Ačiū

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.