vardan ko?

vardan sočios dešros, įliemenuotų baltinių, siaurėjančių kelnių, vidutinės klasės automobilio su pilnu kuro baku? – vardan ko mes šąlame visuomeniniame transporte ar stoviniuojame automobilių spūstyse? pradžiai, vardan 8-ių darbo valandų. mums sunku ryte anksti keltis, bet mes keliamės, kad nepavėluotume į darbinį susitikimą, mums šąla rankos grandant sniegą nuo automobilio stiklų prie -20, bet mes tai darome, kad darbe jau būtume atsibudę, mes lekiame lyg akis išdegę, kad 8:00 būtume darbe ir viršininkas padėtų „paukščiuką“ prie mūsų pavardžių.

į mano duris stuksena mintis, kad aš dirbu tam, kad pusę metų nedirbčiau, kad turėčiau pakankamai laiko mintims, gyvenimui, sportui ir laisvalaikiui. tada aš jaučiuosi arčiau laimės.

8 komentarai on "vardan ko?"


  1. Įsivaizduok kad viso to nėra.
    Pabundi su saulės šviesa arba nuo šalčio. Tada pasiėmęs akmeninius arba kokius tobulesnius ginklus išeini į mišką maisto sau ir savo moteriai. Po 10 val. klaidžiojimo tau pagaliau nusišypso sėkmė ir nudobi užsižiopsojusį oposumą. Bet saulė jau leidžiasi ir tau teks nakvoti šaltyje po atviru dangum, o rytoj iš pat ryto (jei išgyvensi) dar 3 val. keliauti ir tempti maistą namo…

    Atsakyti

  2. Ateik pas mus!:) Darbas nuo 9, niekas kaip zandaras nestovi prie duru ir negaudo kada ateini-kada iseini ir mergu daug:)
    Laukiam:)

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.