ežys nori būti dabar

šiąnakt omnitel, kartu su senais bendražygiais gaumina studija, atnaujino išankstinio mokėjimo kortelės ežys svetainę. prisiminkime ir ežio šūkius:

 • ežys. pigus kaip velnias.
 • ežys. gazuotas gazuotas.
 • ir šiuo metu: ežys. būk dabar.

internetinė svetainė pasikeitė iš pagrindų, nors prie štai buvusi buvo mielesnė, bet su įkyriu iš viršaus išlendančiu raudonu meniu. dar to meniu nėra, bet svetainė įgavo kampų, kuriuos atmetus ji tikrai įdomiai atrodo. suprantama, nauja svetainė, pasitaikančios klaidos.

pakeitus veidą, ežys pakeitė ir planų pavadinimus bei įvedė naujus:

 • ledas pirštui –> rašalas;
 • ledas pirštui ir liežuviui –> šnekalas;
 • ir 3 nauji planai: rašalas tarp ežių, šnekalas tarp ežių ir visagalis.

naujuose ežio planuose dingo dienos sms limitas, bet atsirado limitas savaitei ir mėnesiui. svetainėje galima pastebėti, kad keičiasi ir ežio logotipas:

tv šmėžuojanti beždžionė su šūkiu „dabartizmas“ – taip pat ežio projektas ir marketingo kampanijos dalis.

savitarna „mano ežys“ nepakitusi, tik įvilkta į naujo dizaino baltinius, šriftai, išdėstymas, funkcionalumas yra išlikęs 1:1, su laiku, manau, turės ir jis atsinaujinti.

ežys.lt atsinaujinimas man buvo netikėtas ir nelauktas, nors pasikeitimų planuose ežiui reikėjo. labas.lt atliko facelift’ą, pildyk’as pakeitė tik logo, o ežys pasikeitė iš pagrindų, kas yra labai sveikintina. tik klausimas lieka – į kokią dabar amžiaus kategoriją su nauju šūkiu orientuojasi ežys?

7 komentarai on "ežys nori būti dabar"


 1. Nu b*et, jau ta reklama su „abizjanka“ tai žudanti. Psichiškai veikianti ji mane. Debiliškesnės reklamos vargu ar sugalvosi. O jau maniau kad Bitės kalėdinė reklama gali būti durnumo viršūnė. Ir dar kai ta „abizjanka“ išsiviepia… maži vaikai košmarus gali pradės sapnuot :X

  Atsakyti

 2. internete jau atsirado palyginimų dabartizmas=debilizmas. o man ta beždžionė miela 🙂 – vis tik kokie mes esame skirtingi.

  Atsakyti

 3. reklama sakyčiau super, net sunku patiket kad lietuviška 🙂 tik va eziui reklamuoti ji niekaip nesuprantu kaip tinka? kai pirmakart pamaciau su susidomejimu ziurejau ir ka gi cia reklamuoja – ir pabaigai – „wtf“ ? 🙁

  beždžionė vienareikšiškai baisi. puslapis dabartizmas.lt kažkoks nesusipratimas. keli draugai buvo pashairne linką, bandžiau atsidaryt, bet neišvėriau ilgiau nei pusės minutės. kaip jaustis kai atsidarai puslapį, ir net negali suprast kokia jo paskirtis..

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.