kauno maratonas 2011: ne už kalnų, bet ant kalnų

laikas pradėti treniruotes ir dviračio tepimą po žiemos, kad spėčiau sudalyvauti pirmąjame plento maratone šiais metais – kauno dviračių maratone 2011, kuris įvyks gegužės mėn. 15 d., sekmadienį. šiais metais išsisirgsiu anksčiau, o ne per patį renginį kaip praeitais metais – aš taip tikiuosi. jau yra paskelbta ir oficiali maratono trasa, kurios atstumas ~7,9 km.

heh, trasa kaip trasa, netrūksta įkalnių, tiksliau – ji tik viena, bet per pusę trasos ilgio – nuo kaunakiemio ragučio alaus daryklos (o, taip!) iki vinčų g. sankryžos, t.y. važiuojant naujuoju kauno viaduku per nemuną. organizatoriai teisingai sako, kad ši trasa patikrins dalyvių ištvermę, aš jiems pritariu. įkalnė – tai ne visas malonumas, kitas gėris, kuris laukia įkalnėje – vėjas, kuris čia oi kaip gali koją pakišti ir jėgas atimti, bet varžybų diena viską pasakys. prisimenant, kad praeitais metais vilniaus maratone dalyvavau komandoje, kurios pavadinimas „vėjuota“, tai šis kauno maratonas turėtų būti tikras pasimėgavimas. o nepatinka man šioje trasoje ilga nuokalnė, kurioje didelis greitis, todėl ji pavojinga ne tik dėl savo, bet ir dėl priešininkų klaidų. kadangi idealių trasų nebūna, tai ši trasa, kaip ir visos kitos – yra nuostabi.

turiu slaptą mintį kauno maratone sudalyvauti su nauja technika, bet realiausias variantas, kad teks dalyvauti su pažįstama technika, kuri maratonui nelabai yra pritaikyta. lyginant su 2010-aisiais metais, šių metų mano rezultatai bus prastesni, tik dar nežinau ant kiek, kurios priežastis – sveikata.

visus kviečiu prisijungti ir sudalyvauti kauno maratone, taip atidarant 2011-ųjų metų dviračių sezoną!

2 komentarai on "kauno maratonas 2011: ne už kalnų, bet ant kalnų"


  1. Įdomi trasa nusimato. Tik tikiuosi nuokalnėj esančius metalinius atitvarus apgaubs kokiomis nors apsaugomis, net pasileidus nuo kalniuko, greitį galima nemenką išvystyti. Vienas neatsargus manevras ir pyst į tvorą. O šiaip, sveikatos tau geros, tinkamo oro bei nusiteikimo ir technikos nepavedančios. Pirmyn! 🙂

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.