nlp sporte

nlp (neurolingvistinis programavimas) šiais laikais žino beveik kiekvienas, o liaudiškai o šio amžiaus kalba šnekant – manipuliavimas žmonėmis, t.y. tikslingas ir kryptingas programavimas numatytų tikslų siekimui. mirtingosios žemės skruzdės geriausiu atveju tai supranta/pastebi tik keletą % iš visos masės, bet vyrai ir moterys, manau, čia sutinka – tai veikia ir labai efektyviai. vienas iš malonių mano susidūrimų su nlp – vilniaus velomaratonas, kai pamatai palaikymo komandą, nori to ar nenori, bet jėgų atsiranda judėti į priekį su nauja energija. užprogramuoja. šią savaitę ieškau kas mane galėtų naujai dviračio investicijai užprogramuoti kartu su popirkiminių ašarų paketu išlaidoms apžliumbti. nežinau, ar verta, bet juk gyvename vieną kartą, ar ne? beje, kas be manęs bus mano palaikymo/programavimo komandoje?

5 komentarai on "nlp sporte"


  1. as visada tave palaikysiu ir visa siela bei protu programuosiu tave tokiam pirkiniui, o kitais metais taves prasysiu tokio palaikymo 😉

    Atsakyti

  2. jei tai nereikalaus materialinių išlaidų (negaliu duoti, ko neturiu), tai ten visokie palaikymai iš manęs savaime suprantami.

    bet kai atvažiuosi pirmas prie finišo linijos, turėsi man pasirašyt. ne ant krūtinės, aišku, bet ką nors sugalvosiu.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.