lietuvos paštas vs vilpostus

nepriklausomai nuo manęs, periodiškai tenka/teko susidurti su registruotų laiškų pristatymų įmonės vardu. pasidalinsiu jau kurį laiką susikaupusia informacija apie 2 šias paslaugas teikiančias įmones: valstybiniu lietuvos paštu ir nevalstybine kurjerių tarnyba vilpostus. atrodytų viskas paprasta: atėjo, pasibeldė į duris, bet kas pasirašė į žurnalą ir reikalas uždarytas, bet ši situacija yra paprasta, kai pasibeldus yra atidaromos kontoros durys, o kai kontoroje nieko nėra ir už durų randamas lapelis apie korespondenciją, situacija tampa visiškai nepaprasta, o sudėtinga. lietuvos paštas ir vilpostus palyginimas:

lietuvos paštas:

  • patogu, kai reikia išsiųsti, nes aplinkui gan nemažai lietuvos pašto taškų;
  • valstybinė įmonė – gerai čia, ar blogai, bet dedu menamą pliusą;
  • kai reikia atsiimti korespondenciją – čia bėda, nes vien siuntos lapelio ir asmens dokumento neužtenka, reikia darbuotojo pažymėjimo arba įmonės spaudo (!?) – čia net nesuvokiama alternatyva ir biudžetinis biurokratizmas;
  • kai kurie lietuvos pašto skyriai dirba ir savaitgaliais, tai kartais gali būti svarbus kriterijus;
  • bendrai paėmus, pašto darbuotojams visiškai nusišvilpti į kokybę, nes ji – valdiška. su tuo susijęs ir požiūris į darbą.

vilpostus:

  • patogu gauti korespondenciją, atsiimant užtenka korespondencijos lapelio ir parašo – nesuprantama, kam kitam gali reikėti įmonės laiškų;
  • vienkartinis iškvietimas sudėtingas, bet priimtinos sąlygos pastoviai siunčiant registruotus laiškus – siunčiamų laiškų atvažiuoja pasiimti  į vietą.

abiejų įmonių pristatymo greitis panašus. reziumė tokia: on the fly siųsti patogiau per lietuvos paštą, bet jeigu pastoviai – vilpostus. gavimas vienareikšmiškai pranašesnis iš vilpostus, čia be kalbų. dėl kainų patylėsiu, nesusidūriau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.