dviratizmas: brutto fail

diena įprastai prasidėjo nuo ryto ir penkių žadintuvo nutildymų, o ir koja, kuria iš lovos išlipau, nesiskundžiau. ryte nesėkmė užvesti automobilį buvo beveik netikėta, bet tai tik rytas, nors ir drėgnas, bet be sniego. važiavimas visuomeniniu transportu neprailgo, o ir 20 min. pėdinimas pėstute iki darbo tik žadino mane iš šalto pavasario. būna, pasitaiko, kad tenka vėluoti – toks jau tas nenuspėjamas pavasaris. namie pamiršti reikiami raktai nuotaikos taip pat nepakėlė.

planuotai sugaišau laiko keisdamas dviračio kamerą, kurią jau buvau pasiruošęs iš anksto, bet priverstinai užtrukau rasdamas maitinimo elementą galiniam dviračio žibintui – gan retas egzempliorius, 910a lr1 ir 1.5v.

viskas paruošta kelionei, nuotaika gera, savijauta mieguista. važiavosi šiandien labai gerai, buvau savimi patenkintas, oras nebuvo labai šaltas, tempas geresnis nei per atidarymą, todėl susitikimo vietos pakeisti neįmanoma. nedavažiavau! kartojasi praeitų metų istorija ir labai tiksliai: per dvi dienas du kartus nuleistas galinis ratas ir dviratis parvestas nuo vingio parko. yra tik rusiški žodžiai mano savijautai išreikšti. lietuviškai: sušikta diena.

2 komentarai on "dviratizmas: brutto fail"

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.