darbas po darbo vardan darbo

šiandien nėjosi, nors užmanymas buvo geras. liūdna savaitė be nuotaikos, kai pilnatis manęs neveikia. ir stiprėjantis egoizmas, paremtas dabartizmu. populiaru mūsuose, bet nehumaniška manyje. geras tas vakarinis nelyginėmis dienomis darbas, o jis man niekada nebūna tuščias. situacija tokia. kai skaičius bus 4, tada bus galima būti tuščiu, bet ir laiko tėkmė bus netoli to. orientuojuosi į darbą po darbo, o juk ateis tos dienos, kai reikės pro langą žiūrėti. tai štai, šiandien kirtosi kojos, kaip užsikerta spynos sklendė. nemaloni situacija, nors viskas ir sutepta. šis darbas tolina, nesvarbu, kad žemė apvali. nereikia maišyti, čia aš kalbu ne apie darbą, o apie darbą. kriaušės ir obuoliai juk skirtingi, nors azijiečiai mums visi vienodi. techninė problema šiandien išliko, technika pavedė ir darbo nebuvo. lauksiu kitos dienos.

4 komentarai on "darbas po darbo vardan darbo"


  1. Na kaip paskutine darbo diena pries ilga silta svaitgali? Gal ne tokia suvelta kaip vakar:)? dirbti yra gerai-nezinau kas butu jeigu nebutu darbo.. jeigu dirbi po darbo reiskiasi blogai dirbai diena:)

    Atsakyti

  2. aš tai 5dienį nėjau į darbą, nes esu sodros išnaudotojas ir gaunu ‘papadienį’, bet nerašau ‘out of office’ pranešime, kad šiandien ‘tėvadienis’. Vis tiek ‘autoreply’ rašau, kad esant skubiems klausimams skabinkite ar rašykite SMS. Tai vat arsiranda vis tiek tokie asmenys, kurie tik parašo laišką ir skambina (nors tuo metu vaikas ant rankų), poto sako, kad ką tik gavau atsakymą, kad Tu ne ofise. Taigi klausimas: ar verta imti ‘papadienį’?

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.