techniniai sveikatos sutrikimai

dviračio sezonas šiais metais prasidėjo teisinga koja, bet paskutiniai įvykiai mane verčia tuo abejoti. kauno maratone nesiplėšiau, nors gal ir gerai pasielgiau, nors nuotaikos tas nepakelia, maratone kaunas-panevėžys-ukmergė-kaunas iš viso nesudalyvavau, nes dieną prieš kaip kraujo donoras dalyvavau nacionalinio kraujo centro akcijoje donorystė=savanorystė. tą pačią dieną dar ir siūtinę žaizdą apturėjau, iš kurios šiandien vieną siūlą išėmė. 3-iadieninė mankšta dviračiu buvo su su nemaloniu trumpalaikiu sveikatos sutrikimu, o vakar iš viso trasos nebaigiau – pavedė koja. pirminė išvada, anot specialistų, gali būti per didelis krūvis ir būtinybė centruoti kojos girnelę, dėl kurių rytoj nedalyvausiu ir kelionėje kaunas-marijampolė-kaunas, į kurį ruošiausi važiuoti iš vilniaus, t.y. vilnius-marijampolė-vilnius, preliminariai ~270 km per vieną dieną.

techniniai sveikatos sutrikimai turi tam pagrindą – padidinau važiavimo dviračiu krūvį ir, berods, 2 treniruotės pavyko sklandžiai. artimiausiu metu reikės pasimatuoti ortopedinį girnelės centravimo įtvarą, o kol kojos sąnario skausmai apslops, galėsiu vartoti maisto papildą kremzlės atstatymui ir sutepimui bei turėsiu laiko pagalvoti, kam man viso to reikia.

4 komentarai on "techniniai sveikatos sutrikimai"


  1. Sveikas,

    Aš pats turiu problemų su kelių sąnariais (meniskai biški įplyšę). Operacijos nereikia, bet kai persistengiu su krūviu būna blogai. Bandžiau turbūt viską ką tik galima nusipirkti. Vienintelis teisingas papildas Animal Flex. Tikrai rekomenduoju, su juo galiu drąsiai sportuoti. Jis ne tik sąnariams, bet ir sausgyslėms http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=668. Man reikia per metus sunaudoti dvi pakuotes. Poveikis pasijaučia po savaitės. Jei reikia žinau kur gauti pigiau. Jei susidomėsi rašyk į PM’ą.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.