tobulas ežio fake’as

ežys, prisižiūrėjęs pildyk akcijų, išleido savąją – neriboti pokalbiai ir sms omnitel ir ežio tinkle 2,5 lt/sav., kuri yra šūdo verta, nes ji tiesiog neveikia. išbandžiau aš šią akciją-atrakciją, apie kurią pasidalinsiu savo pastebėjimais, kaip ir pateiksiu keletą punktų ir apie naująją ežio savitarnos svetainę. žiūrime, ką turime:

 • esant norui periodiškai į omnitel tinklą išsiųsti vieną-kitą sms žinutę, nusprendžiau šią akciją išbandyti kartu su nauja ežio pakuote. iš pat pradžių buvo keista, kodėl vienos sms žinutės nueina, o kitos ne, juo labiau, kad kai kurios žinutės nueina kai gavėjo numeris yra ne omnitel tinkle. net ir įvertinus tai, kad siuntėjo ežio sąskaitoje turi būti teigiamas likutis – same shit (nors apie teigiamą likutį akcijos pranešime nieko nėra užsiminta) ir tiksliai į omnitel tinklą žinutės išsiųsti nepavyksta.
 • nors gavau sms patvirtinimą apie man įjungtą planą, sąskaitos išklotinė parodė, kad planas neužsakytas ir už kiekvieną sms žinutę man nuskaičiavo po 0,10 lt, kas paaiškina aukščiau paminėtą punktą.  nustebino mane ir tai, kad išklotinė nėra pilna, t.y. joje tikrai yra per mažai eilučių, o informacija yra pateikta tik už pirmą dieną ir tik ta, kuri buvo mokama. tai kur tada kiti įrašai, nes sms žinučių išsiunčiau tikrai daugiau, nei kad išklotinė rodo.
 • nuėjus į „sąskaitos istorija“, man rodo, kad buvo -2,5 lt nuskaitymas „akcijos mokestis“, o išklotinėje matau, kaip man po 0,10 lt nuskaičiuoja už kiekvieną sms žinutę omnitel tinkle – tobulas vartotojų mulkinimas.
 • išklotinės užsakymas įdomus – skiltyje „sąskaitos išklotinės“ užsakius išklotinę, ji užsakytų iškltinių sąraše iš karto neatsiranda, o atsiranda tik tada, kai pereini ant kito skirtuko ir vėl grįžti atgal – lange iš karto neatnaujina informacijos ir tai klaidina.
 • „tobula“ ir dabartisto ežio savitarnos svetainė, kai naudojant mozilla firefox nebeeina išsaugoti prisijungimo savybių, t.y. vardo ir slaptažodžio, kaip tai buvo galima atlikti prieš tai buvusioje ežio savitarnoje. su internet explorer narškle lygiai tas pats – nepatogumas išlikęs.

štai tokiomis „nemokamomis“ akcijomis pasižymi omnitel ežys.

12 komentarų on "tobulas ežio fake’as"


 1. Sveiki. Maloniai kviečiame su mumis susisiekti el. paštu pagalba@omnitel.net nurodant savo telefono numerį, kad galėtume išsiaiškinti ir išspręsti Jums kilusius klausimus.
  Taip pat norėčiau atkreipti dėmesį, kad išklotinėje pateikiame tik mokamas paslaugas. Nemokamos paslaugos išklotinėje nepateikiamos.
  Olga Gorbatenko, „Omnitel“
  klientų aptarnavimo specialistė

  Atsakyti

 2. Greičiausiai tau buvo taip, kad pradėjai siųsti SMSus prieš tai nesulaukęs patvirtinančios SMS, kad akcija tau įjungta. Nes ateina 2 SMS: pirma, kad akcijos įjungimas užsakytas, ir antra, kad akcija jau veika.

  Atsakyti

 3. tiksliai nepasakysiu, nors man atrodo, kad abi žinutes gavau, pirmąją tai tikrai. net jeigu ir būtų taip, kaip tu sakai, tai kodėl man plano mokestį nuskaičiavo, o plano neįjungė?

  Atsakyti

 4. Nu man irgi nebuvo bajeriu. As pildyk ismeciau ir paemiau ezioka kai tik prasidejo sms. Dar 9lt savaitei tais laikais kainavo 🙂 su pildyku buvo daƒiga nesamoniu, cia retai, labai retai 🙂

  Atsakyti

 5. praėjo 2 dienos, į mail’ą jokio atsako – nei gavom ačiū sutvarkysime, nei išsprendėme atsiprašome. du su puse lito atgal pervedė, bet ar planas prasitęsė, ar ne – neinformuotas. štai tokia omnitel kokybė.

  Atsakyti

 6. tokia ir nauda iš tokio reagavimo.. vietoj to kad pvz omnitel komentaruose normaliai viešai išsiaiškintų situaciją – numeta tokį šablonišką postą „parašykite į mail“, ir krūvos prašalaičių atsitiktinai skaitančių šį įrašą akyse jau omnitelis atrodo padoriau..

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.