konservatorių tryda

peštynės dėl politinių postų jau senai nieko nestebina, o politinių figūrų partinės orientacijos keitimas yra sumanių žaidimų tarpinis rezultatas, kurį pagrįstai galima lyginti su populiarėjančiais burbuliatoriais. politinės saulės ir giedro minimalaus 4-urmečio sezono nedrumsčia partijų narių ir seimo atstovų įstatymų pažeidimų gausa, atsispindintys mažiau patiklių rinkėjų akių atspindžiuose su kartėlio ir nusivylimo išraiška. bevardžių partijų ringe dominuoja rietenos kai tauta laukia sprendimų priėmimo.

politinės pastilės ir postringavimas apie teisėtus tautos lūkesčius tarp savęs didina prarają, o partijos imasi ir naujų politinių vingrybių savo politinei įtakai stiprinti. tėvynės sąjunga-lietuvos krikščionys demokratai paskutiniu metu pradėjo stebinti ne tik dar esamus savo šalininkus, bet ir visą politinę rinką.

rokas žilinskas, kurį vadinti žurnalistu būtų nepagarba šios profesijos atstovams, konservatyviems lietuvos rinkėjams įrodė, kad gėjams ts-lkd partijoje taip pat gali būti šilta. netradicinė seksualinė orientacija, kurios toleravimas labiausiai tiktų liberalių pažiūrų politinėms partijoms, rado vietą kone konservatyviausioje politiniame lietuvos partiniame judėjime, kuris pasisako už tradicinę šeimą ir jos kuriamas vertybes. ar nebūdamas sportininku gali tikėtis vietos nacionalinėje krepšinio rinktinėje?

uždaroji akcinė bendrovė, religinis judėjimas, politinė partija – visi tokie patys verslo vienetai, siekiantys savo užsibrėžtų tikslų.

tikslas pateisina priemones (kardinolas rišeljė, xvii a.)

bei

tikslas pateisina niekšybę (makiavelis ir jo pasekėjai, xv a.)

tampa pagrindine politinių partijų tylia kryptimi, viena nuo kitų besiskiriančia tik sugedimo laipsniu. tautinis identitetas ir jo kryptingas puoselėjimas, kaip viena iš ts-lkd stipriųjų savybių, atmerktomis akimis buvo sutryptas vardan stipresnės politinės įtakos tikėtinai net 3-jų milijonų gyventojų neturinčios valstybės valdyme. valdemaras tomaševskis, lietuvos lenkų sąjungos narys, kuris savo kalbomis žeidžia ne vieną net ir silpnai patriotišką lietuvį, randa politinį prieglobstį tautiškumu turėsiančioje dvelkti tėvynės sąjungoje-lietuvos konservatorių demokratų gretose, kurios sprendžia partijos judėjimo kryptį. saujelė tremtinių ir politinių kalinių ligotais pensininkų balsais kartu dar gali išgauti kelis stipresnius decibelus, o atmintis apie istorinį palikimą lieka vis rečiau atverčiamose knygose.

skaldyk ir valdyk (senovės romėnų politinis principas)

skaldančiųjų apstu – kazimieras uoka, rokas žilinskas, valdemaras tomaševskis, šešėliniai ts-lkd indėlininkai, religinės figūros. matomai dauguma, nepriklausomai nuo politinės orientacijos, sutaria dėl vieno – politiniai vėjai tautai nepalankūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.