labas šiltėja

bitės išankstinio mokėjimo (prepaid) kortelė labas. pavasarėja ir keičia ne tik spalvas, bet ir šūkį (slogan).  savo laiku ežys pakeitė savo „pigus kaip velnias“ į „gazuotas gazuotas“, tuo bandydami atsikratyti pigiausio įvaizdžio ir orientuotis į kito segmento klientus – pereiti nuo paauglių prie studentų, jaunimo, tuo keičiant ežio įvaizdį iš vėjavaikiškumo į brandesnį ir labiau stabilesnį klientą.

logo prieš , logo dabar

iš tiesų atsitiktinai tai pastebėjau – iš jų svetainės rezervavau labas numerį, kurio rezervaciją gavau elektroniniu paštu, kuriame ir krito į akis, kad kažkas ne taip – matyt keitimo procese bitės komanda pražiūrėjo šį informacinį kanalą. naujasis labas, lyginant su ankstesniuoju, gražesnis ir grakštesnis, ir šiltesnis. nors happyendless ir gerai pasidarbavo slogan’o realizavimo ir įsimenamumo, o su šiais pokyčiais reikia laukti kažko naujo. tik pažiūrėjęs labas video klipo filmavimą supratau, kur jis nufilmuotas – o gi vilniuje prie mokytojų namų:

o čia galima įvertinti tai, ką mato vartotojas:

tuo pačiu išbandžiau jų paslaugą „mobilioji perlaida“, kur man iš tiesų patiko – greitai ir paprastai ir visa tai galima atlikti iš labas.lt savitarnos svetainės.

Komentarų: 1 on "labas šiltėja"


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.