storalapio giminaitis iš afrikos

amžinai žalių sukulentų asortimentas plečiasi, nes ką tik persodinau piniguočio storalapio giminaitį, kurio kilmės šalis yra afrika. naujas mano augintis crassula schmidtii savo išvaizda ženkliai skiriasi nuo savo giminaičio, bet taip pat turi ir daugelį panašumų ir kuris bus žavus miniatiūrinis mano kolekcijos papildymas.

šis daugiametis augalas yra visada žalias, vasaros pabaigoje pasipuošiantis tamsiomis rausvomis spalvomis. schmidtii veislė, kaip ir dauguma sukulentų, gerai auga sugerdamas tiesioginius saulės spindulius, kuris gerai jaučiasi esant žemam vandens lygiui, dėl ko turi aukštą sausros toleranciją. augalą patariama laistyti kas 4-5 savaites po 1-2 vandens stiklines vandens, kas reiškia, kada dirvožemis pastoviai turi būti sausas. šis iš afrikos kilęs augalas auga net ir molingame ir smėlėtame dirvožemyje, mėgsta minkštą dirvą.

crassula schmidtii nėra aukštas, užauga iki 20 cm aukščio kupsteliais, auga tiek į viršų, tiek ir į plotį, sudarydami vientisą kilimėlį. lapeliai ploni, žali ir pailgi, smulkiai šeriuoti ir netvirti – po persodinimo nemaža jų dalis nuo augalo nukrito.

augalą įsigijau vilniaus ermitažo parduotuvėje, kaina 3,99 lt.

2 komentarai on "storalapio giminaitis iš afrikos"

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.