bandymų poligonas: look keo classic plentiniai pedalai

įsigijus naują dviratį su juo atsirado ir mano nebandytų technologinių sprendimų, naudojamų dviračių pramonėje. vienas iš jų – plentiniams dviračiams pritaikyti look keo pedalai, o mano atveju – look keo classic. ant dabartinio hibridinio mano dviračio yra uždėti kiaušinių plakėjai, prie kurių buvau pripratęs ir kurie smarkiai skiriasi nuo plentinių look keo.

look keo classic – lengvi vienpusiai fiksuojantys pedalai, kurių svorio centras yra ne ašelės viduryje, o „kulne“, kur yra spyruoklė su bato plokštelę fiksuojančiu mechanizmu. vertinant batų įkabinimo į šiuos pedalus greitį ir patogumą, vienareikšmiškai galiu pasakyti, kad man labai nepatogu:

  • batus reikia taikyti ant tos pedalo pusės, kuri yra fiksuojanti. jeigu ant eggbeater’ių pedalo bet kaip pastatęs koją žinojau, kad batas „pasigaus“ pedalą, tai dabar man reikia į pedalus žiūrėti, kad bent teisinga puse su batu pastatyčiau pedalą, vietoj to, kad koncentruočiausi į kelią ir prie to pačio dar laiką prarandu.
  • batą pastačius ant reikiamos pedalo pusės dar nereiškia, kad jį pavyks lengvai ir greitai pedale užfiksuoti – dabar man retai iš pirmo karto tai pavyksta atlikti.
  • pedalai taip pat turi ir privalumą – galima fiksuoti pedalo fiksavimo jėgą, ką aš ir ruošiuosi atlikti, nes dabar batą reikia stipriai įgrūsti į pedalą, o norisi tai atlikti mažesnių fizinių pastangų dėka.

naujų pedalų ir dviračio proga teko ir naujus batus shimano sh-r087 įsigyti, nes prie jų prisukamos fiksavimo plokštelės, kurios tinka tik look keo fiksuojančiais pedalais.

2 komentarai on "bandymų poligonas: look keo classic plentiniai pedalai"


  1. Aš ne egzpertas, bet jei neklystu tai plentiniai sunkiau ir turi išsisegt, nes plente jų kaip ir nereikia išseginėt. O plakikliai ir pan. buvo padaryti MTB dviračiam, kur reikia išsegti dažnai ir greitai.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.