situacija gerėja: tinginio ratas+

įkyriai šiandien save įtikinėjau sėsti ant dviračiu, bet teisingos temperatūros oras be kritulių paėmė viršų. iš tiesų tikslai buvo 2 ir eigoje turėjo gautis vienas iš jų, bet gavosi trečiasis. važiuoti vilnius-maišiagala (senasis plentas)-nemenčinėlė-didžioji riešė (molėtų plentas)-vilnius atrodė nuobodžiai ir neįdomiai, o vilnius-maišiagala (senasis plentas) ir atgal jau nesenai buvo bandytas ir atrodė vienodai neentuziastingai. bajudėjus nuo big parduotuvės, ukmergės g., nusprendžiau važiuoti „tinginio ratą“, t.y. vilnius-avižieniai-sudervė-pilaitė-spaudos rūmai, kurio atstumas juokingai mažas, ~28 km, bet su mano kojomis alternatyva buvo namie alų naikinti, kuri man pirmadieniais nėra priimtina.

tinginio ratas buvo greitai įveiktas, o rezultatas taip pat džiugino: 28.86 km distancija, 48:57 minutės važiavimo, vidutinis 35.65 km/val. vidutinis greitis ir 59.62 maksimalus greitis. kojos dar laikėsi, tad buvo gera proga šiek tiek pasižvalgyti ir po miestą bei prisiminti senas geras treniruočių vietas.

atmintis dar neišblėso ir gerai pamena savanorių pr. kelio nelygumus, šulinius ir duobes, o atstumas iki žemųjų panerių buvo įveiktas ~40 km/val. greičiu ir tai paskatino titnago gatve pavažiuoti iki oslo g., netoli gariūnų ir mano mielo treniruočių kalno, iki kurio pabūgau prisiartinti – kam tampyti katiną už ūsų? kelias atgal iki vilkpėdės neprailgo, nors pabaigoje jį baigiau jau ištižusiu 30 km/val. greičiu ir 50 km numinto atstumo rodmeniu. bet kojos dar laikė! (nors gera vieta jau buvo ženkliai atpratusi nuo balnelio)

keli pasisukiojimai mieste ir rudeninė ankstyva saulė parginė mane namo rezultatu 65.65 km distancija, 2:11 val. ant ratų, 29.48 km/val. vidutinis greitis, 66.41 km/val. maksimalus greitis. šiandien jaučiu ne tik lašinius ant pilvo, bet ir raumenis ant kojų, vadinasi, treniruotės įsibėgėja.

p.s. plentiniu dviračiu važiuoti mažiau nei 30 km/val. greičiu yra nuodėmė.

2 komentarai on "situacija gerėja: tinginio ratas+"

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.