užprogramuotas sveikatos deficitas

norų ir galimybių kepimo gamyklą riboja tik miegas, nors ryte kartais atsikeliame su šviežiomis naujomis idėjomis ir puolame jam fiksuoti. papildant gyvenimiškų norų virtuvę gurmaniškais delikatesais, esame apriboti laike, galimybėse, socialinės visuomenės ir, žinoma, savo gebėjimų, į kuriuos įeina į mūsų kūnas.

sveikame kūne – sveika siela

daug mes pritingime, bet nemažai ir norime. gera savijauta yra tvirtas pagrindas tolimesnei gyvenimo statybai, o kraštutinumai yra lyg girtas statybos darbų vykdytojas. matyt mažai kas pagalvoja apie sveikatos sutrikimus, kurie yra užprogramuoti ir garantuoti, tik mes nežinome tos datos. kai gyvenimas čia ir jis yra vėjas, sunku sustoti ir pagalvoti, kaip tai atsilieps ateityje. ranka numotas negalavimas, asmeninių ambicijų tenkinimas yra ne kas kita kaip dar vienas oro įpūtimas į invalido vežimėlį, kurio mes nenorime matyti ir kuris fone išskysta.

žinau, sunku yra save motyvuoti ir argumentuoti, kad sveikatos deficitas mane aplenktų.

vienas mūšyje ne karys,

tam yra ta artima visuomenė, kuri turi įrankius protui įkrėsti – kojomis, balsu, pasakomis, argumentais ir visais kitais įmanomas būdais. vis dar galvoju.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.