hematogenų palyginimas: lietuviškas prieš baltarusišką

jau kuris laikas ieškau baltarusiško hematogeno pardavimo taškų, kad galėčiau įsigyti ir palyginti kartu su lietuvišku miečio produktu. šiais metais paragavęs baltarusišką produktą iš karto pasakiau – man jis buvo skanesnis ir saldesnis už lietuvišką produktą. lietuviško hematogeno (gamintojas – miečys) pilni visi prekybos centrai ir vaistinės, o štai su kaimynų alternatyva tikrai šnipštas. iš tiesų nemažai laiko sugaišau ieškodamas kur galėčiau įsigyti baltarusiško ekzon hematogeno, kuris netyčia buvo užmatytas norfa prekybos bazėje. ta proga padažnėję mano apsilankymai ir kitose norfa parduotuvėse parodė, kad baltarusiškas hematogenas prekyboje būna gan retai – arba jį greitai išperka, arba jo per mažai atsiveža. dar viena vieta, kurioje užtikau ekzon hematogeno – senukų prekybos centras. senukai iš manęs dėl to gavo pliusą, nors lankytis tenai manęs oi kaip netraukia.

be didelio pliuso skoniui kaimynų produktui, pateikiu ir palyginimo lentelę, kurioje kaimynų hematogenas visuose kokybiniuose punktuose nusileidžia lietuviškam. baltarusiškas hematogenas dar būna įvairių skonių, bet klasikinis man labiausiai patiko.

šiuo metu maxima vykdo miečio hematogeno akciją, kurios metu kaina iš 2,19 lt pasikeitė į 1,59 lt. pastebėta, kad vaistinėse tas pats hematogenas kainuoja netoli 3 lt. ne akcijų metu pastebėjau, kad beveik visada baltarusiškas hematogenas yra pigesnis už lietuvišką.

6 komentarai on "hematogenų palyginimas: lietuviškas prieš baltarusišką"


  1. taip, tas „klasikinis“ yra baltarusiškas. dėl lietuviško energetinės vertės sutinku, bet skonis irgi ne paskutinėje vietoje. žinau ne vieną žmogų, kuriam lietuviškas hematogenas tiesiog neskanus ir jie jo į burną net neima.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.