man šiandien – 2011 m. sporto sezono uždarymas

norom-nenorom ir dar visai netikėtai, kelionę kaunas-jurbarkas-šakiai-kaunas iškeičiau į vilniaus asmenines lenktynes laikui „aplenk laiką“, paskutinį plento maratonų taurės 2011 etapą. situacija gavosi labai kurioziška – save buvau nuteikęs sekmadienį pasivėžinti virš 200 km savo gimtojo miesto, jurbarko, vietovėmis, bet akis užkabino „aplenk laiką“ starto sąrašas, kuriame radau ir savo pavardę – trauktis jau nebebuvo kur. pasirodo, kartais yra visai naudinga iš anksto užsiregistruoti ir susimokėti už visus etapus simbolinę sumą, kad vėliau dėl to netektų nagų graužtis.

sporto renginys vyko netoli kenos miestelio, ~25 km nuo vilniaus. šios varžybos man patiko, nes čia buvo galima išmatuoti tikrą dalyvių fizinį ir sportinį pajėgumą, nes varžybos vyko ne kartu išleidžiant dviratininkus, o kiekvieną atskirai, kas minutę ir ant rato čia jau nebepasėdėsi. važiavimo distancija 15 km, t.y. 7,5 km į vieną pusę ir apsisukus tuo pačiu keliu atgal. kelias superinis, jokių duobių ir nedaug kelio lopymo, todėl riedėjimo kokybė man labai patiko. pats kelias nebuvo nuobodus, apsuptas miško, su vingiais, kalniukais ir nuokalnėmis bei vėju. man patinka, kai būna vėjuota, nes tada jauti, kad dirbi/reikia dirbti.

preliminariais rezultatais dabartiniame stovyje aš esu patenkintas, slaptus savo siekius įvykdžiau, na o per žiemą norėčiau įgauti geresnę formą. 2011 m. sporto sezonas uždarytas, o laisvalaikio sezonas tęsiasi toliau!

4 komentarai on "man šiandien – 2011 m. sporto sezono uždarymas"

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.