emigravimo jausmas

per pastarąją savaitę susikaupė tuzinas priežasčių, verčiančių galvoti apie emigraciją. nors dabar aš dar noriu pagyventi čia, lietuvoje, bet dabartinėmis tendencijomis man čia ne vieta, o patriotai arba emigruos, arba išmirs kaip dinozaurai. objektyvios ir subjektyvios priežastys, savaitės kliuviniai ir laisvalaikio važiavimai kursto laužą.

 • nors nieko prieš rudenį aš neturiu, jis netgi man patinka, bet su mano negerėjančia kojų sąnarių būkle man senai reikėjo gyventi ten, kur nelyja į 5-is metus kartą, nebūna neigiamos temperatūros, o sniegą rodo tik per televiziją.
 • grandmobilaus operatoriaus įprasti fail’ai, kai negali sim kortelės už 1 lt parduoti ir sugeba nepilnas sąskaitas atsiųsti. kažkodėl aš juos suprantu – sunku žvaigždėms spindėti.
 • policininkai gabena kontrabandas, aplinkui beveik visi rūko minsk cigaretes, o likę pareigūnai nešioja rožinius akinius. valdžios organams sunkiai sekasi suvaldyti šešėlinį verslą ypač kai tai yra daroma jų kabinetuose, tikėtina, kad ir pačių organų pagalba, ypač seimo aktyvistų.
 • dviratis – mankšta sielai ir kūnui, bet didėjantis nishiki ir cube gatvėmis riedančių žmonių kiekis, byloja, kad daugelis jų remia vagis tyčiomis ar per neapdairumą. teisėtvarka toliau snaudžia, o skelbimų lentos sausakimšos nuo tokių dviračių gausos ne tik mažmena, bet ir didmena.
 • automobilių vairuotojai, kurie važiuoja degant jau nebe geltonam šviesoforo signalui, o raudonam; girti policininkai už vairo, didelis nelaimių skaičius pėsčiųjų perėjose.
 • lietuviška žurnalistikos parodija persiorientavo į kriminalinių naujienų ir nesėkmių tiražavimą, negalvodami apie tokių naujienų įtaką visuomenei. px visomis kalbomis yra px.

situacija panašėja į tokią, kad likti čia darosi pavojinga.

7 komentarai on "emigravimo jausmas"


 1. „didėjantis nishiki ir cube gatvėmis riedančių žmonių kiekis, byloja, kad daugelis jų remia vagis tyčiomis ar per neapdairumą.“ – kuo tai tai byloja? ką manai negalime jų nusipirkti?

  Atsakyti

 2. legaliai nishiki lietuvoje neparduoda, tik cube, o didelis kiekis cube ir tų pačių nishiki dviračių skelbimų patys apie save kalba. su gerumu taip jau yra, kad visur savi vargai ir džiaugsmai.

  Atsakyti

 3. Nishki nesu matęs, o va kiek mačiau Cube, tai dauguma patys pigiausi (Acid ir t.t.) – tik Cube ženkliukas. Taip kad nepasakyčiau kad dauguma jų vogti.
  O ir šiaip kažko pastaruoji metu labai negatyvus pasidaręs, bent jau įrašai tokie 🙂

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.