beprotiškos kainos arbata @coffee inn

kelionėje, pavargus ar šaltą dieną karštos arbatos gurkšnis man suteikia daug daugiau energijos, ūpo ir šiltos nuotaikos nei energetiniai gėrimai. aš ne taip senai atradau karšto gėrimo nuotaiką lauke, kai jaunoji visuomenė jau gerą metų kiekį mėgaujasi šiuo atradimu rytais važiuojant visuomeniniu transportu ir kertant nedietinį maistą hamburgerinėse ir kebabinėse. periodiškai automobiliu kursuojant vilnius-kaunas-vilnius, abiejose taškuose užsuku į degalinę nusipirkti didelę karštos arbatos puodelį, kurio kaina siekia iki 2,50 lt. užpilama arbata iš maišelio ir termo puodukas – tai yra viskas, ko man reikia 100 km kelionėje.

šiandien rytinis nuotaikos praskaidrinimas miesto arbata man nepavyko, nors karštą arbatą ir gurkšnojau. populiariame coffee inn tinkle man vidutinis arbatos puodelis kainavo 4,50 lt, kurį rankose man buvo sunku išlaikyti – man ženkliai per karštas popierinis puodelis tiesiog degino rankas, o už jį sumokėta kaina, mano suvokimu, nebuvo adekvati. restorano vertės kaina ir sausas aptarnavimas man neverti tiek mokėti už puodelį arbatos, nors aplinkui sienas ramstančio jaunimo, matomai, finansinės pajamos yra kur kas didesnės ir jie gali sau tai leisti. man nesvarbu, kas ant puodelio užrašyta ir etikečių madų aš nesivaikau, aš tik noriu išgerti gardžios arbatos pozityvui apmastyti.

15 komentarų on "beprotiškos kainos arbata @coffee inn"


 1. o aš iš statoilo už lipdukus puodelį termosinį pasiemiau biškiuką primokėjusi, ir dabar kaskart važiuodama namo ir užvažiuodama kafytės, net gaunu jai nuolaida už tai, kad turiu termosiuką ir lojalumo kortelę statoilines. tad va. kas kaip moka, tas tuo džiaugias.

  Atsakyti

 2. plastmasės skonio nejaučiu, kaip nejaučiu porceliano lėkščių skonio maisto patiekaluose, stiklinės taurės skonio vandenyje. taip žiūrint lieka ginčas – ar vanduo iš krano toje arbatoje, iš balos pasemtas ar grynas bambalinis. teisybė, gerti iš puodelio maloniau kambaryje, kabinete, bet lauke miela malonu su savimi pasinešioti plastikinį puodelį, vienkartį arba daugkartinį, pilna sklidino karščio, o skonį susikuriame mes patys 🙂

  Atsakyti

 3. kad nedegintu ranku dazniausiai buna tokie gofruoto kartono popieriukai .)
  Nors paskutini karta kai teko pirkti kava, nebuvo to popiergalio, tad teko daznai kaitalioti is vienos rankos i kita .))
  O kainos tai tikrai zveriskos. savotiska prabanga nusipirkti puoda kavos beveik uz 9 litus .) bet kiek matosi jaunimo, reiskiasi iperkama..

  Atsakyti

 4. em, na aš pirkau šokolado gėrimą, tai jis kainavo 2,99. Ar tau jis netinka vietoj arbatos? 😀 Reiks pažiūrėt ar ten ir arbatą parduoda, bet lyg ir turėtų… 🙂

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.