dviratukas rieda, tik kalnuos sustoja: naujosios rėvos piliakalnis

kai neįmanoma tampa įmanoma, hibridinis baltas scott dviratis virsta pusėtino pravažumo kalnų mtb dviračiu pilaitės šernų ganymo miške. kad ir koks kalnų dviratis bebūtų, jis vis tiek bus kalnų, o ne plento. balta скотина, nors ir ne slikais apauta, ženkliai atsilieka smėliuotose vietovėse, bet visi kuo puikiausiai žino.

ekspromtu suregztas pasivėžinimas šernų ganymo pilaitės miškuose buvo įdomus, smagus ir netrumpas. kolegos dviratininkai šiandien mane supažindino su kalnuotu pilaitės miškų reljefu. nemonotoniškas važiavimo ratais-kvadratais stilius, nesikartojantys vaizdai, ilgos įkalnės ir pažliugę nusileidimai, kartkartėmis pasitaikantys upeliukai, kuriuos vienas malonumas kirsti dviračiu – visa tai 4,5 val. buvo mano akiratyje. visa kaip važiuodami galiausiai atsidūrėme prie naujosios rėvos piliakalnio. iš antro karto vargiai bau rasčiau kelią iki jo, nors pagal nerį galima orientuotis – nuo piliakalnio atsiveria gražus vaizdas į upės vagą, o jo apačioje dviratininkų gertuves galima papildyti šaltinio vandeniu.

grįžimas atgalios buvo paprastesnis – mažiau miško ir kalnų, daugiau žvyrkelio ir ramaus pedalavimo. smagu, kai važiuojant sava technika viskas veikia – nors šiandien įveikiau 65,9 km, vidutinio greičio skaitinė išraiška apgailėtina – 14,3 km/val. laikas išaugti iš skaičių turistiniuose žygiuose.

7 komentarai on "dviratukas rieda, tik kalnuos sustoja: naujosios rėvos piliakalnis"


  1. man labiau necivilizuotas būdas patiko 🙂 ir ačiū už kelią – savaitgalį bandysiu vėl ten prasiminti. beje, umarai jau pigių 29“ gf’ų nebeturi, o ir kaina jų buvo ~3 klt.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.