pirkinių diena

kartais tokios dienos yra neišvengiamos. ilgai delsęs ir išsisukinėjęs, šiandien ėjau pusiau sukastais dantimis žmonių minioje pasivaikščioti. apsipirkimas pusiau beveik vykęs, jeigu ne:

 • susidariau nuomonę, kad gyrų jau nebegamina. panoramoje, ermitaže ir akropolyje mano akis tokio daikto neužmatė, nors ir kaip ieškojo. internete radau, kas prekiauja tokia egzotika, o pamačius kainas, noras pirkti iš karto išblėso.
 • suoliuko kojų pratimams daryti radau tik vieną, ketler firmos, bet jis man per brangus – netoli tūkstančio lietuviškų pinigų. teko nuleisti galvą.
 • patiko vienos kostiuminės kelnės zara parduotuvėje – pažemintas liemuo ir siaurėjančios. šio prekės ženklo mano dydžio kelnės man įprastai ir žinomai yra siauros per šlaunis, bet kai ir vienu dydžiu didesnės kelnės taip pat per šlaunis netilpo, man pasidarė neramu. teks vėl siūtis arba į kito gamintojo produkciją dairytis. dar vienas fail’as.
 • ten pat – mano dydžio įliemenuotų marškinių nebuvo, o marškiniais su sąsagomis iš viso nustojo prekiauti. še tau kad nori. pardavėja minėjo, kad persiorientavo į megztinių asortimentą – lietuvių ir informacinių technologijų specialistų skiriamasis bruožas.
 • nusipirkau žieminę striukę – paaugliškai baltą. pamačiau, patiko, pasimatavau, nusipirkau. čia pat ir pasipuošiau.
 • su batais buvo kebliau, nors išėjau ne tuščiomis rankomis. rinkausi iš baisiausių mažiausiai baisius, nes gražūs kostiuminiai bateliai jau senai yra deficitas. o tie lloyd už beprotišką kainą yra baisūs ir yra orientuoti kam virš 50-imt metų, nors kartais būna išimčių. mano pamėgti gino rossi šį kartą mane nuvylė.
 • ėjau pasižiūrėti, kaip gyvai atrodo softshell jacket, nes renkantis žieminę dviratininko aprangą, buvo iškilę klausimų. paprastai – tai pašiltinta neperpučiama striukė, t.y. šiltas windstopper’is.

diena praėjo pusvelčiui.

13 komentarų on "pirkinių diena"


 1. Būtent su panašiomis problemomis susiduriu kiekvieną kartą. Gražių marškinių su sąsagomis, tai su žiburiu atrodo nerasi, o ypač dar mano sudėjimo kalbant apie Slim fit. Apie batus tai visada renkiesi mažiausią blogybę iš blogų galimybių. Visur tas pats per tą patį ir nieko normalaus.

  Vienintelis dalykas, ko grįžęs iš UK pasiilgau, tai kad nereikėdavo sukt galvos dėl tokių nesąmonių 🙂

  Atsakyti

 2. Prajuokino nuorodoje svarmenų kainos. Paieškok parduodamų naudotų pagal skelbimus – aš savo laiku 32, 24 kG giras po 30 litų iš bachurų nupirkau, dar dvi dvipūdes ir pūdo (16 kG) kaime už malkinės pas dėdę radau. Pasakysiu paslaptį – jos nedyla, tinka kelioms kartoms. Ypač kai noras jas tąsyti greitai praeina.

  Atsakyti

 3. Apie aprangą:
  – marškinių pažiūrinėk Marks&Spencer, ten pasirinkimas yra
  – kelnių pas pardavėją iškart klausk su klostelėm. Pasirinkimas iškart susiaurėja iki 1-2. Taip jau būna dviratininkams… vienok jei nori kažko ypatingo siaurėjančio pažeminto ir tt tai nusiteik ilgiems ieškojimams 🙂

  Atsakyti

 4. Tiesa, dar yra parduotuvė subalansuota vyrams „Suit suply“ Europoje, ten brangoka, bet pasirinkimas didelis. Ir kostiumai sukabinti pagal dydžius, o ne spalvas 😀

  Atsakyti

 5. buvau suit supply – nepatiko, nes liemenuotų ne kažin ką turi, o tie, kuriuos turi, arba burės, arba rankovės per trumpos. apie raštas ir spalvas net nekalbu.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.