važiuosiu!

savaitgalį važiuosiu, į miškus ar laukus, šunkeliais ar asfaltu, važiuosiu paklaidžioti ir pailsėti, paliūdėti ir pasimėgauti tuo nuostabiu metu ir ta akimirka, kuria galiu džiaugtis. nesvarbu, koks tai dviratis, nelabai svarbus ir oras, aš renkuosi trauką, šauksmą, poilsį ir atlėgį. žinau, kad yra susikaupę daugelis minčių, nors ne visoms joms bus paruoštas kalnuotas takelis. važiuosiu kur nevažiavęs, arba kur yra skaudu važiuoti, noriu prisiminti tas užmirštas vietas ir tą vėją, kuris tada buvo nuotaikingas ir šiltas. tikiu, kad gal nutiks ir visiškai kitaip, spontaniškai ir smagiai, bet kartais norisi vienam pamedituoti, išlieti pikto prakaito lašus, kad toks esu. pakrautos muzikos centro baterijos, įkrautas žibintas ir šilta apranga suteiks sąlygas nostalgiškai parymoti.

jau dabar jaučiu ir žinau, kaip malonu yra prisiminti skaudžią praeitį, kuri niekados nesugrįš, net atgal neatsisuks, nors viltis, lyg žvakė, linkusi spurdėti, o sudegusios žvakės vietose žvakidėje gali atsirasti tik nauja. tai ne kas kita, kaip nevykęs būdas save apgauti, cirkas pačiam sau pačiam vaidinant. dažnai smagu tą pačią melodiją klausyti be sustojimo, nes ji limpa ir neramina, kuri yra praeities prisiminimų nesustojantis priminimas.

naktis, miestas, apšviestos gatvės ir savos mintys, baigiančios nugraužti kojas namo grįžimui. bet kur tie namai? kad ir kaip minčiau, nuo savęs nepabėgsiu, o atgal grįžti teks.

2 komentarai on "važiuosiu!"

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.