hialurono rūgšties injekcija į sąnarį: dūris

paskelbta: Sausis 10th, 2012 | autorius: bbzn | tema: dviratis, sportas, sveikata | žymos: , , , , | 48 komentarai »

4. medikamentai ir jų kaina

lietuvoje dažniausiai yra naudojama 1, 3 ir 5-ių hialurono rūgšties injekcijų į sąnarius programa ir skiriasi tik vaisto koncentracija ir tūriu. nemėgstu dūrių ypač ten, kur jų mažiausiai norėčiau, todėl pasirinkau vieno dūrio programą, nors dabar rinkčiausi 3-jų injekcijų programą, kad vienu metu būtų leidžiamas mažesnis vaistų tūris. 5-iems badymams tikrai nėra motyvacijos. pasirinkus vienos injekcijos programą, atitinkamai vienu metu yra suleidžiamas ir didesnis vaistų kiekis, todėl man buvo parinktas croma synocrom forte one, 4 ml. dvigubai mažesnės dozės šio vaisto kaina yra ~377 lt, tai investiciją į vieną koją reikia dauginti iš 2, o kojos – dvi.

5. injekcija

priėmus sprendimą belieka jį realizuoti, ypač kai vaistai jau buvo užsakyti, o injekcijos data suderinta. visa procedūra yra nesudėtinga: veiksmas vyksta operacinejė, be kelnių, bachilai ant kojų, ant operacinio stalo paguldomas gulėti ant nugaros, abi kojos plačiai ir smarkiai dezinfekuojamos spiritu. procedūroje be manęs dalyvauja ortopedas-traumatologas ir slaugytoja (medicinos seselė). gulint reikia atpalaiduoti kojos raumenis, kad dūris vyktų sklandžiai. pirmo dūrio kojai man tai sunkiai sekėsi, o su kita buvo paprasčiau, ypač kai slaugyta puikiai dirba savo darbą užkalbėdama dantis ir nukreipdama dėmesį nuo kojų. pats dūris nėra skausmingas, tik nemalonus. dūris ilgai netruko, tikrai neprailgo, tik po jo prasidėjo gan greitas kojos aplink sąnarį maudimas, keistas skausmas ir kelio pūtimas. visa tai išplito per sprindį žemiau ir aukščiau dūrio vietos, o jausmas nemalonus. pirma mintis, kad skausmas toks, lyg gerai susimušus ir skausmui atlėgstant. kitai kojai nemalonumas ir diskomfortas buvo lengvesnis ir mažesnis, galbūt dėl to, kad vaistų injekcijos metu buvau labiau atpalaidavęs kojų raumenis. visos procedūros metu buvau labai įsitempęs, nes buvo neramu. po procedūros dar keletą minučių pagulėjau, apsiraminau. ant dūrių vietų užklijavus pleistrus galėjau po truputį savo jėgomis judėti, ypač gavęs tabletę nuo skausmo.

6. poinjekcinė reabilitacija

judėjimas kojomis buvo „sunkus“ dėl maudimo jose ir vidinio atsargumo, todėl injekcijos dieną stengiausi tai daryti kuo mažiau. vairavimas automobiliu buvo sudėtingas, nes kojos buvo per daug jautrios jų lankstymui ir pedalų minkymui. sekančią dieną situacija kur kas geresnė, vaikščiojimas jau beveik nevaržomas, tik abiejose kojose pakinkliuose jaučiamas nemažas tempimas. prieš injekcijas buvęs kojų maudimas dar likęs, bet, iš pažiūros, šiek tiek mažesnis.

stebiu situaciją, po keletos dienų bandysiu lengvai lipti ant dviračio.

panašūs įrašai:

 1. hialurono rūgšties injekcija į sąnarį: pradžia
 2. kelionė į darbą (2/3): sėdėti ir nejudėti
 3. akupunktūra, 5-as seansas
 4. overload kojoms
 5. techniniai sveikatos sutrikimai

48 komentarai on “hialurono rūgšties injekcija į sąnarį: dūris”

 1. 1 bbzn » hialurono rūgšties injekcija į sąnarį: pradžia said at 23:14 on Liepa 20th, 2012:

  [...] tęsinys [...]

 2. 2 Loreta said at 15:34 on Rugsėjis 27th, 2012:

  Sveiki,gal galėtumėt papasakoti tolesnę istoriją po HR injekcijos į sąnarį.Ar visai išgydė ar nors kiek padėjo? Ar kokių neigiamų potyrių atsirado?Domiuosi, nes pasiūlė susileisti HR (Durolane), o informacijos (po injekcijos), nerandu.
  Dėkoju,Loreta.

 3. 3 bbzn said at 22:06 on Rugsėjis 27th, 2012:

  iš tiesų nežinau, ar man būtent injekcijos padėjo, nes be injekcijų dar ėmiausi ir kitų priemonių, kurios susijusios su sportu ir sąnarius taip pat įtakoja. kas gerai, kad bent save nuraminau, jog viską padariau kas buvo įmanoma. dabartinė sąnarių situaciją vertinu gerai, jokio šalutinio poveikio nepastebėjau. mano patarimas tau – pasikonsultuok su kitu ortopedu-traumatologu, tegul jis pasako savo gydymo kelią. tada jau žinosi, ar tau tai būtina, ar ne. aš manau, kad blogiau nebus, bet tai nėra pigi procedūra.

 4. 4 Lo said at 23:27 on Rugsėjis 28th, 2012:

  Gera girdėti,jei padėjo,bet kažkodėl nesinori tos injekcijos, labai jau rimta atrodo,operaciją primena.Atradau internete,kad jau yra geriama HR. Ar neteko išbandyt? Taip,žinau viena injekcija 700, bet ne dėl kainos jos nesinori.Galvoju gal dar per anksti? Man nėra skausmų,tik jaučiu nepatogumą lipant laiptais ar daugiau pavaikščiojus.

 5. 5 bbzn said at 14:04 on Rugsėjis 30th, 2012:

  man gydytojas minėjo, kad geriama hialurono rūgštis nėra tokia efektinga, kaip injekcija ir tai suprantama. siūlau su kitu specialistu pasikonsultuoti. magnetinio rezonanso nuotrauką, manau, yra būtina pasidaryti.

 6. 6 Laura said at 16:05 on Spalis 8th, 2012:

  draugas važinėja į Kėdainius leistis hialuroną. Sako, kad padeda, tik kaip matau, tai jokio pagerėjimo,kaip negali paeiti normaliai, taip negali… matyt stipriai veikia psihologiškai, nes važiuoja ir važiuoja ir žmonių pas tą daktarą eilės …

 7. 7 bbzn said at 19:51 on Spalis 8th, 2012:

  jeigu kyla abejonių ar dvejonių – patariu nueiti pas kitą specialistą ir geriausiai, kad jis būtų iš kito miesto. rekomenduoju savo gydytoją :)

 8. 8 Lo said at 22:00 on Spalis 29th, 2012:

  O kas jūsų gydytojas?

 9. 9 bbzn said at 22:09 on Spalis 29th, 2012:

  darijus rimas

 10. 10 vida said at 16:38 on Rugpjūtis 9th, 2013:

  Baigiau leisti tris ampules hialurono rugšties – po vieną – kartą per savaitę. Leido į klubo sąnarį pats chirurgas.Rentgenas rodė 2 – 3 koksartrozės stadiją. Procedūra buvo trumpa ir visai nebaisi.Pradžioje suleidžia nuskausminančią ampulę, o po to Hialuroną.Užklijuoja leukoplastą ir eini pats savo kojomis . Dabar aštrus skausmas dingo, bet liko nedidelis skausmas atliekant staigesnius judesius.Dar lankiau mankštą baseine.Rekomenduoju kuo anksčiau pradėti naudoti tas ampules, nes vėlyvose stadijose jau nepadės.

 11. 11 bbzn said at 16:44 on Rugpjūtis 9th, 2013:

  man be nuskausminamųjų leido. manau, kad geriau nei nieko nedaryti.

 12. 12 vika said at 18:19 on Sausis 14th, 2014:

  Po kelio sanario operacijos ilgai negalejau atstatyti normalios kelio būkles. Jauciau kelio diskonfortą, veržimą. Suleidus 1 ampulę į sanarį healurono rugsties visi nereikalingi simptomai išnyko. Dar laukia 3 injekcijos. Procedūra neskausminga. Rekomenduoju neabejoti del injekcijų, tikrai padeda.

 13. 13 regina said at 20:22 on Vasaris 26th, 2014:

  siandiena susileidau ta kur reikia vienos, 700lt leidziant skaudejo, bet niekur niekas netempia, skausmiukai tokie dar yra, ziuresiu kas bus toliau, as gal biski per velai sugalvojau

 14. 14 bbzn said at 22:56 on Vasaris 26th, 2014:

  bet kokiu atveju blogiau nebus ;)

 15. 15 Rima said at 19:22 on Kovas 25th, 2014:

  leidausi i kelio sanari alevox, pakako 2 injekciju, leido kas dvi savaites, po durio skaudejo, bet dabr jau menuo praejo,skausmas vos juntamas

 16. 16 bbzn said at 23:36 on Kovas 25th, 2014:

  kiek girdėjau dabar synocrom jau nebeleidžia, kažką modernesnio naudoja.

 17. 17 Gyta said at 22:40 on Balandis 22nd, 2014:

  Laba , susileidau 2 hileronorugsties injakcias ,praejo mieno kolkas jokio pagerejimo. Nezinau ar pageres irpo kiek laiko?

 18. 18 bbzn said at 08:09 on Balandis 23rd, 2014:

  jeigu leidimas buvo tikslingas, turi padėti. jeigu nesi pasidariusi magnetinio rezonanso tyrimo ar bent echoskopijos, tai sunku būtų kažką pasakyti. bet kokiu atveju siūlau su tyrimais nueiti pas kitą specialistą konsultacijai.

 19. 19 Leta said at 10:15 on Gegužė 10th, 2014:

  Suleidus į kelio sąnarį heluronp rūgšties Syaluset -64mg/4ml vienkartinę dozę maždaug po valandos prasidėjo skausmai, kurie vis didėjo.Per pusbalandį skausmas pasodarė toks didelis,kad neveik nualpau,aptemptas akyse,išpylė karštis,ištino koja.Buvo iškviesta greitoji,suleido stiprių nuskausminančių,skausmas kiek sumažėjo,bet visa koja žiauriai skausminga.negaliu paeiti,nei į lovą įkelti,reikia artimųjų pagalbos.Gydytojas paskyrė priešuždegiminių ir nuskausminančių vaistų,liepė pakelti koją ir uždėti ledo ir laukti.Per 4-7 dienas turėtu praeiti.Šiandien jau 5-ta diena,koja kaip kaladė,paeiti galiu su ramentais.Jaučiuosi tragiškai.Man gydytojai sako,kad nėra buvę tokio atvejo,bet kai pasiaiškini,tai yra buvę.Man sako gal tu alergiška šiems vaistams,bet iš kur man žinoti, juk iki šiol mane buvo jokių alergijų.Be to vaistus pardavė pats gydytojas.Dabar galvoju gal jie dar tik bandomieji .Platintojas Lietuvoje riverpharma.lt , hirasta@outlook.com .bukite budrūs ir prieš injekciją gerai pasikonsultuokite.

 20. 20 Andrius said at 18:40 on Birželis 3rd, 2014:

  Sveiki. Suleido man kol kas 1 doze Revehal, kita savaite leksiu antros dozes. Pojutis jaucias kad kazkas kitaip, biski maudzia. Pats procesas suleidomo tai kaip ir nieko nejutai (is venos skaudziau ima krauja) patinimas buvo (saldziau su ledu), jau antra diena eina ir jauciu kad gereja. Gydaus pas Andriu Saiku vln, vaistu kaina 1 doze 300 lt

 21. 21 bbzn said at 20:06 on Birželis 3rd, 2014:

  manau, kad padės. reikės kažkiek laiko pačiam ir organizmui apsiprasti, bet po to turėtų būti tik geriau :) . anksčiau, kiek žinau, tokius dalykus tik operuodavo.

 22. 22 Ec said at 22:35 on Liepa 30th, 2014:

  Aš asmeniškai gydausi žuvies taukais, kai pradeda kelius skaudėt, kokį litrą išgeriu ir nuima kokiems trims metams (nors nuo paskutinio karto jau ketvirti baigiasi). Po gurkšnelį kas rytą ir per pietus, vakare negalima, žmona iš miegamojo išvarys. Žuvies taukai man geriau skysti (ne kapsulėse) ir neprikvėpinti, o natūralaus skonio, todėl, kad aš juos mėgstu ir jie pigesni. O jei nepernešat skanaus žuvies taukų kvapo, galite gydytis lašišos dieta (rytais sumuštiniai su sūdyta lašiša, per pietus kepsniai, žuvienė ir pan.)

 23. 23 Rima said at 23:20 on Lapkritis 24th, 2014:

  Sveiki, man 3-4laipsnio kelio sąnario artrozė. Nustatyta prieš 2 metus operuojant meniską.Prieš savaitę suleido monovisc,jokio pagerėjimo kol kas. Manau,jog ir nebepagerės,gal reikėjo anksčiau…

 24. 24 Jurgita said at 15:49 on Balandis 3rd, 2015:

  tėvui suleido du kartus hialurono rūgštį į klubo sąnarius. vakar dar ir kraujo plazmą. šiandien be sąmonės išvežė į ligoninę,lašino lašines, atsigavo. sakė, kad matyt reakcija į rūgštį. bet kol kas dar nelabai aišku kas ir kaip, bet prigasdino baisiai…

 25. 25 vida said at 07:57 on Birželis 24th, 2015:

  Man po menisko operacijos praejus 3 men, skaudejo keli.tai gydytojas ir patare susileisti hialurono rugsti. Procedura skausminga buvo ,o praejus 2val.uzejo tokie skausmai,kad teko greitaja kviestis. Irdabar jau 5diena o vistiek koja skauda.Naktim negaliu miegot,nei vaistai nepadeda.

 26. 26 Tomas said at 20:09 on Liepa 16th, 2015:

  Išmeginau ir aš syaloset 4ml/64mg po 1 i kiekviena koja . Turiu 1-2laipsnio girnelės susidevėjima , anksčiau jausdavau skausmus , bet lengvus ir praeidavo ,po rimtesnės traumos galvojau ,kad plyšo meniskas . Bet visgi susidevėjimas , praėjo 3-4 savaitės , sunku pasakyt ar gerėja.
  Injekcijos pikas t.y. pagerėjimas jaučiamas po 8 savaičių . Bet vistiek jaučiu skausmus ypač daugiau palaipiojus laiptais ar visą dieną prabuvus ant kojų. Tikiuosi kad pagerės , dar vartoju gliukozamina ir prasiminu dviratuką lengvai (po1sav po injekcijos, kad padetų geriau išsivaikščioti heliarionui). Patarimas jai jaučiat skausmus pasidarykit magneto rezonansą , kol dar nevėlu kažką keisti ;) vėliau injekcijos nebe tokios veiksmingos . Laukii tolimesnių rezultatų galbūt kartosiu injekcijas ir skiriu kur kas daugiau dėmesio keliams.

 27. 27 Rita said at 20:36 on Liepa 28th, 2015:

  Sveiki, man nutiko panasi istorija. Suleido ViscoPlus i abieju ranku nyksciu sanarius. Skausmas prasidejo mazdaug po poros valandu. Visa laime, kad per ta laika gryzau namo, nes pati vairavau. Tokio skausmo as dar nebuvau patyrus. Atrodo , kad net sirdi i

 28. 28 bbzn said at 21:02 on Liepa 28th, 2015:

  Dėl skausmų tai medikai turėtų perspėti.

 29. 29 nzn said at 17:04 on Rugsėjis 28th, 2015:

  o po tos injekcijų programos organizmas nepripras reikalauti daugiau tokiu proceduru?

 30. 30 bbzn said at 19:39 on Rugsėjis 28th, 2015:

  tuoj bus 4 metai, o poreikio badytis vis dar nėra.

 31. 31 Irena said at 08:53 on Lapkritis 2nd, 2015:

  Sveiki, ką patyriau po viscoplius vieno procento injekcijos į kelio sąnarį nelinkėčiau nė didžiausiam priešui. Vasarą jūroje šaltas vanduo per sekundę surakino kelio sąnarį. Praėjo du mėnesiai, bet skausmas lėtai traukėsi. Sąnarys karts nuo karto, nuo netinkamo judesio vėl sustingdavo. Tai labai nemalonus jausmas einant. Kreipiausi į gydytoją. Patarė tepti tepaliukais, padarė nuotrauką. Sąnarys padilęs. Po dviejų mėnesių bereikšmio gydymo patarė susileisti viscoplius. Vaistų suleidimas neskausmingas. Pats „linksmumas “ prasidėjo po penkių valandų. Kelio sąnarys sutino, tempimas, koja sustingo. Gydytojas apie pašalinį poveikį (sąnario sustingimą, skausmą po kažkiek valandų) nesiteikė pasakyti. Maniau, kad kaip tik mankštinti reikia. Dar išvažiavau su reikalais. Kitą rytą koja kaip medinė, skausmas baisus. Negalėjau atsisėsti, kojos nuo žemės nė cm pakelti, skausmas baisus, kelias kaip „varstote“, pakinklius tempia. Koja per kelią visai nesilankstė. Jausmas toks, kad ji paralyžuota. Trečią dieną jau galėjau atsargiai eiti. Per kelią dar ir dabar jaučiu didelį tempimą. Nežinau kada viskas grįš bent į tą pačią padėtį, kaip buvo prieš injekciją. Supratau, kad niekada nesileisti vaistų savaitės vidury, nes sekančią dieną gali atsidurti ligoninėje, apie darbą nė nesvajot. Nekalbų gydytoją prakalbint apie būseną po injekcijos. Konsultuotis su keliais gydytojais, neapsiriboti vienu. Kaži, ar tie vaistai man iš vis buvo reikalingi? Gal man buvo sausgyslių staigus uždegimas. Pirmiausia reikėjo pasidaryti magnetinį rezonansą. Ir dar, koks skurdus vaistų poveikio informacinis aprašymas. Gal tikrai kažkokie bandomieji vaistai?

 32. 32 nuomone said at 16:33 on Lapkritis 4th, 2015:

  man skyre hialurono rugsties injekciją ir po to jaučiau ilgai pasekmes , kelis nustojo skaudėti , bet organizme viskas pablogėjo , net širdies darbas. skambinau i tą firmą ir vaistinikams , tikino kad jokių komplikacijų nebuna , o štai kiek … rašo zmonės

 33. 33 bbzn said at 22:15 on Lapkritis 5th, 2015:

  man iš pradžių irgi buvo diskomfortas, tempimas, sunku buvo eiti, bet per savaitę atleido, po to be jokių bėdų. prieš atliekant tokias procedūras patartina pasitarti bent su keliais tos srities specialistais.

 34. 34 dalia said at 20:29 on Lapkritis 17th, 2015:

  man susidėvėjes meniskas 2-3 stadija ,rekomenduoja leisti heloroną ,bet bijau ,pasekmiu..

 35. 35 bbzn said at 22:23 on Lapkritis 17th, 2015:

  bijai vilko – neik į mišką. pasitark su kitu gydytoju.

 36. 36 Mindaugas said at 14:08 on Lapkritis 24th, 2015:

  Sveiki ,padares magnet rez(MBR) tyrima savo keliene radau 2-3 laipsnio slaunikaulio chondromaliacija tipo viduriniam krumpli apie 5mm plote,kadangi kelius abu man skaudejo jau daug metu ,bet pastaruosius 10 men jau nejuokingai tai teko darytis (MBR) kuris kainavo 107 eu su irasymu i flasiuka.
  Taigi,kadangi jau buvau gaves info apie helerona ir ,kad tai praktiskai vienintele iseitis tam ir ryzausi.Zinoma pastaruosius metus geriau visoki gliukozamina -chondroitina ,flexita net geriama helerona is forever linijos zodziu pagerejimo jokio nepastebejau.Atvesus orui jau likus keliom dienom iki leidimo skausmas tapo lb intencyvus vos paejau.
  I-injekcija (visko plius 1pr 2 ml ) kaina su nuolaidom max 50eu abiems keliams aisku dvigubai,suleido draugas traumatologas nemokamai :) leido pirma kart kazkaip virs girneles paguldzius sulenktom kojom,taip buvo nemalonu.Svarbu ,kad gydytojas neskubetu spausti svirksto tada beveik nesijaucia tik pirmas praejimas lb nekoks .Po proceduros pasaldziau,vaziavau namo.Po 4 val kairys sanarys istino skausmas stiprus sulenkt negalejau istiest irgi taip atsigules gulejau pasidejas pagalve po kelienu ir susileides nehormoniniu olfen.po 3 paru skausmas ir tinimas isnyko kt koja kaip ir normaliai buvo tik kad nuvargo kai vaikciojau praktiskai ant vienos .II- po savaites vel injekcijos aisku pagerejimo beveik dar nejutau.Si kart leidom pro apacia .Maziau skausmo ir jokiu komplikaciju :) suleist sudetingiau tik.
  III-injekcija.Jauciasi ,kad siek tiek gereja .Suleidom taipat.Aisku leidimo diena mazai vaikstinejimu ir pan ,bet viskas ok .
  IV- injekcija(patare,nes tarsi bus geriau ir ilgaamziskiau).Pries leidziant jau tikrai jauciausi neblogai,gal truko savaiteles iki pilnos laimes,bet..Po 4 injekcijos praejus porai val istino koja ,skausmas dar didesnis nei buvo po pirmos ,vel olfenas.kt diena pradejo tinti ir kt koja .Dbr ketvirta diena po durio,negaliu nei dirbti nei vaiksciot jauciu lyg jau ryt ar poryt atleis ,bet dar neaisku.Sutapimas ar ne ,bet ta leidimo ryta jauciausi siek tiek liguistas galbut gavos kontraindikacijos td nesileiskit jei jauciates keistai ar ligotai…Bet siaip galvoju pozityviai ir praejus tynimui turetu but supper
  :)

 37. 37 Ruslanas said at 19:10 on Gruodis 3rd, 2015:

  Ka tik suleido forte one 4ml. Vaistus leido dr. Sadauskas is Koraliniskiu poliklinikos. super, jokiu skausmu tik pabaigoje atsiranda nedidelis maudimas. Siuo metu skrydis normalus. Uz savaites parasysiu rezultata.

 38. 38 stanislovas said at 09:21 on Gruodis 8th, 2015:

  prisikentėjau su kojos skausmu, kad perskaičius apie helorono poveikį, tai plaukai pasišiasi.Geriau protezas, nei būti eksperimentiniu triušiu.

 39. 39 bbzn said at 15:48 on Gruodis 10th, 2015:

  oi tikrai protezas negeriau!

 40. 40 Emilija said at 13:12 on Gruodis 14th, 2015:

  Man suleido Hialono rugsti pries 2 metus. Buvo visai gerai. Dbar galvoju vel pakartoti 5 apuliu suleidima.

 41. 41 Ramunė said at 18:57 on Balandis 11th, 2016:

  Sveiki. Noriu sužinot kokius hialurono-kolageno preparatus dabar leidžia į kelių sąnarius? Kiek jie kainuoja, kur įsigyti ir ar yra veiksmingi?

 42. 42 bbzn said at 18:00 on Balandis 14th, 2016:

  nuo to laiko (o jau 4 metai) papildomai leistis nieko nereikėjo.

 43. 43 ona said at 12:19 on Spalis 19th, 2016:

  susileidau Viskoplus 3 ml geli ,bet kartu naudojau ir kapsules Lyprinolio.Skausmo nebuvo,ir jauciuosi kur kas geriau,nors skausmas lipant laiptais isliko.Praejus 6 men vel bandysiu

 44. 44 ALMA said at 13:45 on Spalis 27th, 2016:

  Laba diena,,,penkios dienos kaip suleista i kelio sanarį CRESPINE GEL…kelienis dar labiau ištino,,skausmas didelis,,dar blogiau nei prieš leidimą,,,gal kas galit pasidalinti ,ar taip turi būti,,,ar kas negerai??

 45. 45 bbzn said at 14:44 on Spalis 27th, 2016:

  reikėtų daktarui, kuris leido vaistus, pasiskambinti.

 46. 46 Vida said at 14:23 on Sausis 3rd, 2017:

  Sveiki! Mano mama susileido penkias injekcijas, negaliu atsidžiaugti! Dabar ji pati gali nuvažiuoti iki gydytojo, nueina iki impulso paplaukioti. Mes leidome hyalganą. Injekcijos ženkliai pagerino mamos gyvenimo kokybę, nes tas neaktyvumas, augantis svoris nejudant ją darė tikrai labai nelaimingą. Rekomenduoju tartis su savo reumatologu ir išbandyti šį būdą.

 47. 47 Nesvarbu said at 15:28 on Sausis 18th, 2017:

  Man jau metai laiko kai skauda kelienių
  sanarius. Aplankiau daug specialistų ir įvairių atlikau procedūrų ir nieks nepagėrėjo. Su kuo pasitart nėra , gydytojams nusispijaut į tave jie žiųri į
  kišenę , o kada kišenė tuščia tai ir vaikštau
  su skaudančiom kojom. Ne tokioj Lietuvoj
  gyvenam jaigu už 45 metus sodrai sumokėtus pinigus nėra pagalbos. Prašau
  duokit gerą gydymo patarimą.

 48. 48 bbzn said at 23:23 on Sausis 27th, 2017:

  aš pasidaryčiau gero kokybes mri, o tada ieškočiau kas galėtų įvertinti.


komentuok