Skip to content

hialurono rūgšties injekcija į sąnarį: dūris

4. medikamentai ir jų kaina

lietuvoje dažniausiai yra naudojama 1, 3 ir 5-ių hialurono rūgšties injekcijų į sąnarius programa ir skiriasi tik vaisto koncentracija ir tūriu. nemėgstu dūrių ypač ten, kur jų mažiausiai norėčiau, todėl pasirinkau vieno dūrio programą, nors dabar rinkčiausi 3-jų injekcijų programą, kad vienu metu būtų leidžiamas mažesnis vaistų tūris. 5-iems badymams tikrai nėra motyvacijos. pasirinkus vienos injekcijos programą, atitinkamai vienu metu yra suleidžiamas ir didesnis vaistų kiekis, todėl man buvo parinktas croma synocrom forte one, 4 ml. dvigubai mažesnės dozės šio vaisto kaina yra ~377 lt, tai investiciją į vieną koją reikia dauginti iš 2, o kojos – dvi.

5. injekcija

priėmus sprendimą belieka jį realizuoti, ypač kai vaistai jau buvo užsakyti, o injekcijos data suderinta. visa procedūra yra nesudėtinga: veiksmas vyksta operacinejė, be kelnių, bachilai ant kojų, ant operacinio stalo paguldomas gulėti ant nugaros, abi kojos plačiai ir smarkiai dezinfekuojamos spiritu. procedūroje be manęs dalyvauja ortopedas-traumatologas ir slaugytoja (medicinos seselė). gulint reikia atpalaiduoti kojos raumenis, kad dūris vyktų sklandžiai. pirmo dūrio kojai man tai sunkiai sekėsi, o su kita buvo paprasčiau, ypač kai slaugyta puikiai dirba savo darbą užkalbėdama dantis ir nukreipdama dėmesį nuo kojų. pats dūris nėra skausmingas, tik nemalonus. dūris ilgai netruko, tikrai neprailgo, tik po jo prasidėjo gan greitas kojos aplink sąnarį maudimas, keistas skausmas ir kelio pūtimas. visa tai išplito per sprindį žemiau ir aukščiau dūrio vietos, o jausmas nemalonus. pirma mintis, kad skausmas toks, lyg gerai susimušus ir skausmui atlėgstant. kitai kojai nemalonumas ir diskomfortas buvo lengvesnis ir mažesnis, galbūt dėl to, kad vaistų injekcijos metu buvau labiau atpalaidavęs kojų raumenis. visos procedūros metu buvau labai įsitempęs, nes buvo neramu. po procedūros dar keletą minučių pagulėjau, apsiraminau. ant dūrių vietų užklijavus pleistrus galėjau po truputį savo jėgomis judėti, ypač gavęs tabletę nuo skausmo.

6. poinjekcinė reabilitacija

judėjimas kojomis buvo „sunkus“ dėl maudimo jose ir vidinio atsargumo, todėl injekcijos dieną stengiausi tai daryti kuo mažiau. vairavimas automobiliu buvo sudėtingas, nes kojos buvo per daug jautrios jų lankstymui ir pedalų minkymui. sekančią dieną situacija kur kas geresnė, vaikščiojimas jau beveik nevaržomas, tik abiejose kojose pakinkliuose jaučiamas nemažas tempimas. prieš injekcijas buvęs kojų maudimas dar likęs, bet, iš pažiūros, šiek tiek mažesnis.

stebiu situaciją, po keletos dienų bandysiu lengvai lipti ant dviračio.

49 Comments

 1. Sveiki,gal galėtumėt papasakoti tolesnę istoriją po HR injekcijos į sąnarį.Ar visai išgydė ar nors kiek padėjo? Ar kokių neigiamų potyrių atsirado?Domiuosi, nes pasiūlė susileisti HR (Durolane), o informacijos (po injekcijos), nerandu.
  Dėkoju,Loreta.

 2. iš tiesų nežinau, ar man būtent injekcijos padėjo, nes be injekcijų dar ėmiausi ir kitų priemonių, kurios susijusios su sportu ir sąnarius taip pat įtakoja. kas gerai, kad bent save nuraminau, jog viską padariau kas buvo įmanoma. dabartinė sąnarių situaciją vertinu gerai, jokio šalutinio poveikio nepastebėjau. mano patarimas tau – pasikonsultuok su kitu ortopedu-traumatologu, tegul jis pasako savo gydymo kelią. tada jau žinosi, ar tau tai būtina, ar ne. aš manau, kad blogiau nebus, bet tai nėra pigi procedūra.

 3. Lo Lo

  Gera girdėti,jei padėjo,bet kažkodėl nesinori tos injekcijos, labai jau rimta atrodo,operaciją primena.Atradau internete,kad jau yra geriama HR. Ar neteko išbandyt? Taip,žinau viena injekcija 700, bet ne dėl kainos jos nesinori.Galvoju gal dar per anksti? Man nėra skausmų,tik jaučiu nepatogumą lipant laiptais ar daugiau pavaikščiojus.

 4. man gydytojas minėjo, kad geriama hialurono rūgštis nėra tokia efektinga, kaip injekcija ir tai suprantama. siūlau su kitu specialistu pasikonsultuoti. magnetinio rezonanso nuotrauką, manau, yra būtina pasidaryti.

 5. draugas važinėja į Kėdainius leistis hialuroną. Sako, kad padeda, tik kaip matau, tai jokio pagerėjimo,kaip negali paeiti normaliai, taip negali… matyt stipriai veikia psihologiškai, nes važiuoja ir važiuoja ir žmonių pas tą daktarą eilės …

 6. jeigu kyla abejonių ar dvejonių – patariu nueiti pas kitą specialistą ir geriausiai, kad jis būtų iš kito miesto. rekomenduoju savo gydytoją 🙂

 7. Lo Lo

  O kas jūsų gydytojas?

 8. Baigiau leisti tris ampules hialurono rugšties – po vieną – kartą per savaitę. Leido į klubo sąnarį pats chirurgas.Rentgenas rodė 2 – 3 koksartrozės stadiją. Procedūra buvo trumpa ir visai nebaisi.Pradžioje suleidžia nuskausminančią ampulę, o po to Hialuroną.Užklijuoja leukoplastą ir eini pats savo kojomis . Dabar aštrus skausmas dingo, bet liko nedidelis skausmas atliekant staigesnius judesius.Dar lankiau mankštą baseine.Rekomenduoju kuo anksčiau pradėti naudoti tas ampules, nes vėlyvose stadijose jau nepadės.

 9. man be nuskausminamųjų leido. manau, kad geriau nei nieko nedaryti.

 10. Po kelio sanario operacijos ilgai negalejau atstatyti normalios kelio būkles. Jauciau kelio diskonfortą, veržimą. Suleidus 1 ampulę į sanarį healurono rugsties visi nereikalingi simptomai išnyko. Dar laukia 3 injekcijos. Procedūra neskausminga. Rekomenduoju neabejoti del injekcijų, tikrai padeda.

 11. siandiena susileidau ta kur reikia vienos, 700lt leidziant skaudejo, bet niekur niekas netempia, skausmiukai tokie dar yra, ziuresiu kas bus toliau, as gal biski per velai sugalvojau

 12. bet kokiu atveju blogiau nebus 😉

 13. leidausi i kelio sanari alevox, pakako 2 injekciju, leido kas dvi savaites, po durio skaudejo, bet dabr jau menuo praejo,skausmas vos juntamas

 14. kiek girdėjau dabar synocrom jau nebeleidžia, kažką modernesnio naudoja.

 15. Laba , susileidau 2 hileronorugsties injakcias ,praejo mieno kolkas jokio pagerejimo. Nezinau ar pageres irpo kiek laiko?

 16. jeigu leidimas buvo tikslingas, turi padėti. jeigu nesi pasidariusi magnetinio rezonanso tyrimo ar bent echoskopijos, tai sunku būtų kažką pasakyti. bet kokiu atveju siūlau su tyrimais nueiti pas kitą specialistą konsultacijai.

 17. Suleidus į kelio sąnarį heluronp rūgšties Syaluset -64mg/4ml vienkartinę dozę maždaug po valandos prasidėjo skausmai, kurie vis didėjo.Per pusbalandį skausmas pasodarė toks didelis,kad neveik nualpau,aptemptas akyse,išpylė karštis,ištino koja.Buvo iškviesta greitoji,suleido stiprių nuskausminančių,skausmas kiek sumažėjo,bet visa koja žiauriai skausminga.negaliu paeiti,nei į lovą įkelti,reikia artimųjų pagalbos.Gydytojas paskyrė priešuždegiminių ir nuskausminančių vaistų,liepė pakelti koją ir uždėti ledo ir laukti.Per 4-7 dienas turėtu praeiti.Šiandien jau 5-ta diena,koja kaip kaladė,paeiti galiu su ramentais.Jaučiuosi tragiškai.Man gydytojai sako,kad nėra buvę tokio atvejo,bet kai pasiaiškini,tai yra buvę.Man sako gal tu alergiška šiems vaistams,bet iš kur man žinoti, juk iki šiol mane buvo jokių alergijų.Be to vaistus pardavė pats gydytojas.Dabar galvoju gal jie dar tik bandomieji .Platintojas Lietuvoje riverpharma.lt , hirasta@outlook.com .bukite budrūs ir prieš injekciją gerai pasikonsultuokite.

 18. Sveiki. Suleido man kol kas 1 doze Revehal, kita savaite leksiu antros dozes. Pojutis jaucias kad kazkas kitaip, biski maudzia. Pats procesas suleidomo tai kaip ir nieko nejutai (is venos skaudziau ima krauja) patinimas buvo (saldziau su ledu), jau antra diena eina ir jauciu kad gereja. Gydaus pas Andriu Saiku vln, vaistu kaina 1 doze 300 lt

 19. manau, kad padės. reikės kažkiek laiko pačiam ir organizmui apsiprasti, bet po to turėtų būti tik geriau :). anksčiau, kiek žinau, tokius dalykus tik operuodavo.

 20. Ec Ec

  Aš asmeniškai gydausi žuvies taukais, kai pradeda kelius skaudėt, kokį litrą išgeriu ir nuima kokiems trims metams (nors nuo paskutinio karto jau ketvirti baigiasi). Po gurkšnelį kas rytą ir per pietus, vakare negalima, žmona iš miegamojo išvarys. Žuvies taukai man geriau skysti (ne kapsulėse) ir neprikvėpinti, o natūralaus skonio, todėl, kad aš juos mėgstu ir jie pigesni. O jei nepernešat skanaus žuvies taukų kvapo, galite gydytis lašišos dieta (rytais sumuštiniai su sūdyta lašiša, per pietus kepsniai, žuvienė ir pan.)

 21. Sveiki, man 3-4laipsnio kelio sąnario artrozė. Nustatyta prieš 2 metus operuojant meniską.Prieš savaitę suleido monovisc,jokio pagerėjimo kol kas. Manau,jog ir nebepagerės,gal reikėjo anksčiau…

 22. tėvui suleido du kartus hialurono rūgštį į klubo sąnarius. vakar dar ir kraujo plazmą. šiandien be sąmonės išvežė į ligoninę,lašino lašines, atsigavo. sakė, kad matyt reakcija į rūgštį. bet kol kas dar nelabai aišku kas ir kaip, bet prigasdino baisiai…

 23. Man po menisko operacijos praejus 3 men, skaudejo keli.tai gydytojas ir patare susileisti hialurono rugsti. Procedura skausminga buvo ,o praejus 2val.uzejo tokie skausmai,kad teko greitaja kviestis. Irdabar jau 5diena o vistiek koja skauda.Naktim negaliu miegot,nei vaistai nepadeda.

 24. Išmeginau ir aš syaloset 4ml/64mg po 1 i kiekviena koja . Turiu 1-2laipsnio girnelės susidevėjima , anksčiau jausdavau skausmus , bet lengvus ir praeidavo ,po rimtesnės traumos galvojau ,kad plyšo meniskas . Bet visgi susidevėjimas , praėjo 3-4 savaitės , sunku pasakyt ar gerėja.
  Injekcijos pikas t.y. pagerėjimas jaučiamas po 8 savaičių . Bet vistiek jaučiu skausmus ypač daugiau palaipiojus laiptais ar visą dieną prabuvus ant kojų. Tikiuosi kad pagerės , dar vartoju gliukozamina ir prasiminu dviratuką lengvai (po1sav po injekcijos, kad padetų geriau išsivaikščioti heliarionui). Patarimas jai jaučiat skausmus pasidarykit magneto rezonansą , kol dar nevėlu kažką keisti 😉 vėliau injekcijos nebe tokios veiksmingos . Laukii tolimesnių rezultatų galbūt kartosiu injekcijas ir skiriu kur kas daugiau dėmesio keliams.

 25. Sveiki, man nutiko panasi istorija. Suleido ViscoPlus i abieju ranku nyksciu sanarius. Skausmas prasidejo mazdaug po poros valandu. Visa laime, kad per ta laika gryzau namo, nes pati vairavau. Tokio skausmo as dar nebuvau patyrus. Atrodo , kad net sirdi i

 26. Dėl skausmų tai medikai turėtų perspėti.

 27. nzn nzn

  o po tos injekcijų programos organizmas nepripras reikalauti daugiau tokiu proceduru?

 28. tuoj bus 4 metai, o poreikio badytis vis dar nėra.

 29. Sveiki, ką patyriau po viscoplius vieno procento injekcijos į kelio sąnarį nelinkėčiau nė didžiausiam priešui. Vasarą jūroje šaltas vanduo per sekundę surakino kelio sąnarį. Praėjo du mėnesiai, bet skausmas lėtai traukėsi. Sąnarys karts nuo karto, nuo netinkamo judesio vėl sustingdavo. Tai labai nemalonus jausmas einant. Kreipiausi į gydytoją. Patarė tepti tepaliukais, padarė nuotrauką. Sąnarys padilęs. Po dviejų mėnesių bereikšmio gydymo patarė susileisti viscoplius. Vaistų suleidimas neskausmingas. Pats „linksmumas “ prasidėjo po penkių valandų. Kelio sąnarys sutino, tempimas, koja sustingo. Gydytojas apie pašalinį poveikį (sąnario sustingimą, skausmą po kažkiek valandų) nesiteikė pasakyti. Maniau, kad kaip tik mankštinti reikia. Dar išvažiavau su reikalais. Kitą rytą koja kaip medinė, skausmas baisus. Negalėjau atsisėsti, kojos nuo žemės nė cm pakelti, skausmas baisus, kelias kaip „varstote“, pakinklius tempia. Koja per kelią visai nesilankstė. Jausmas toks, kad ji paralyžuota. Trečią dieną jau galėjau atsargiai eiti. Per kelią dar ir dabar jaučiu didelį tempimą. Nežinau kada viskas grįš bent į tą pačią padėtį, kaip buvo prieš injekciją. Supratau, kad niekada nesileisti vaistų savaitės vidury, nes sekančią dieną gali atsidurti ligoninėje, apie darbą nė nesvajot. Nekalbų gydytoją prakalbint apie būseną po injekcijos. Konsultuotis su keliais gydytojais, neapsiriboti vienu. Kaži, ar tie vaistai man iš vis buvo reikalingi? Gal man buvo sausgyslių staigus uždegimas. Pirmiausia reikėjo pasidaryti magnetinį rezonansą. Ir dar, koks skurdus vaistų poveikio informacinis aprašymas. Gal tikrai kažkokie bandomieji vaistai?

 30. man skyre hialurono rugsties injekciją ir po to jaučiau ilgai pasekmes , kelis nustojo skaudėti , bet organizme viskas pablogėjo , net širdies darbas. skambinau i tą firmą ir vaistinikams , tikino kad jokių komplikacijų nebuna , o štai kiek … rašo zmonės

 31. man iš pradžių irgi buvo diskomfortas, tempimas, sunku buvo eiti, bet per savaitę atleido, po to be jokių bėdų. prieš atliekant tokias procedūras patartina pasitarti bent su keliais tos srities specialistais.

 32. man susidėvėjes meniskas 2-3 stadija ,rekomenduoja leisti heloroną ,bet bijau ,pasekmiu..

 33. bijai vilko – neik į mišką. pasitark su kitu gydytoju.

 34. Sveiki ,padares magnet rez(MBR) tyrima savo keliene radau 2-3 laipsnio slaunikaulio chondromaliacija tipo viduriniam krumpli apie 5mm plote,kadangi kelius abu man skaudejo jau daug metu ,bet pastaruosius 10 men jau nejuokingai tai teko darytis (MBR) kuris kainavo 107 eu su irasymu i flasiuka.
  Taigi,kadangi jau buvau gaves info apie helerona ir ,kad tai praktiskai vienintele iseitis tam ir ryzausi.Zinoma pastaruosius metus geriau visoki gliukozamina -chondroitina ,flexita net geriama helerona is forever linijos zodziu pagerejimo jokio nepastebejau.Atvesus orui jau likus keliom dienom iki leidimo skausmas tapo lb intencyvus vos paejau.
  I-injekcija (visko plius 1pr 2 ml ) kaina su nuolaidom max 50eu abiems keliams aisku dvigubai,suleido draugas traumatologas nemokamai 🙂 leido pirma kart kazkaip virs girneles paguldzius sulenktom kojom,taip buvo nemalonu.Svarbu ,kad gydytojas neskubetu spausti svirksto tada beveik nesijaucia tik pirmas praejimas lb nekoks .Po proceduros pasaldziau,vaziavau namo.Po 4 val kairys sanarys istino skausmas stiprus sulenkt negalejau istiest irgi taip atsigules gulejau pasidejas pagalve po kelienu ir susileides nehormoniniu olfen.po 3 paru skausmas ir tinimas isnyko kt koja kaip ir normaliai buvo tik kad nuvargo kai vaikciojau praktiskai ant vienos .II- po savaites vel injekcijos aisku pagerejimo beveik dar nejutau.Si kart leidom pro apacia .Maziau skausmo ir jokiu komplikaciju 🙂 suleist sudetingiau tik.
  III-injekcija.Jauciasi ,kad siek tiek gereja .Suleidom taipat.Aisku leidimo diena mazai vaikstinejimu ir pan ,bet viskas ok .
  IV- injekcija(patare,nes tarsi bus geriau ir ilgaamziskiau).Pries leidziant jau tikrai jauciausi neblogai,gal truko savaiteles iki pilnos laimes,bet..Po 4 injekcijos praejus porai val istino koja ,skausmas dar didesnis nei buvo po pirmos ,vel olfenas.kt diena pradejo tinti ir kt koja .Dbr ketvirta diena po durio,negaliu nei dirbti nei vaiksciot jauciu lyg jau ryt ar poryt atleis ,bet dar neaisku.Sutapimas ar ne ,bet ta leidimo ryta jauciausi siek tiek liguistas galbut gavos kontraindikacijos td nesileiskit jei jauciates keistai ar ligotai…Bet siaip galvoju pozityviai ir praejus tynimui turetu but supper
  🙂

 35. Ka tik suleido forte one 4ml. Vaistus leido dr. Sadauskas is Koraliniskiu poliklinikos. super, jokiu skausmu tik pabaigoje atsiranda nedidelis maudimas. Siuo metu skrydis normalus. Uz savaites parasysiu rezultata.

 36. prisikentėjau su kojos skausmu, kad perskaičius apie helorono poveikį, tai plaukai pasišiasi.Geriau protezas, nei būti eksperimentiniu triušiu.

 37. oi tikrai protezas negeriau!

 38. Man suleido Hialono rugsti pries 2 metus. Buvo visai gerai. Dbar galvoju vel pakartoti 5 apuliu suleidima.

 39. Sveiki. Noriu sužinot kokius hialurono-kolageno preparatus dabar leidžia į kelių sąnarius? Kiek jie kainuoja, kur įsigyti ir ar yra veiksmingi?

 40. nuo to laiko (o jau 4 metai) papildomai leistis nieko nereikėjo.

 41. ona ona

  susileidau Viskoplus 3 ml geli ,bet kartu naudojau ir kapsules Lyprinolio.Skausmo nebuvo,ir jauciuosi kur kas geriau,nors skausmas lipant laiptais isliko.Praejus 6 men vel bandysiu

 42. Laba diena,,,penkios dienos kaip suleista i kelio sanarį CRESPINE GEL…kelienis dar labiau ištino,,skausmas didelis,,dar blogiau nei prieš leidimą,,,gal kas galit pasidalinti ,ar taip turi būti,,,ar kas negerai??

 43. reikėtų daktarui, kuris leido vaistus, pasiskambinti.

 44. Sveiki! Mano mama susileido penkias injekcijas, negaliu atsidžiaugti! Dabar ji pati gali nuvažiuoti iki gydytojo, nueina iki impulso paplaukioti. Mes leidome hyalganą. Injekcijos ženkliai pagerino mamos gyvenimo kokybę, nes tas neaktyvumas, augantis svoris nejudant ją darė tikrai labai nelaimingą. Rekomenduoju tartis su savo reumatologu ir išbandyti šį būdą.

 45. Man jau metai laiko kai skauda kelienių
  sanarius. Aplankiau daug specialistų ir įvairių atlikau procedūrų ir nieks nepagėrėjo. Su kuo pasitart nėra , gydytojams nusispijaut į tave jie žiųri į
  kišenę , o kada kišenė tuščia tai ir vaikštau
  su skaudančiom kojom. Ne tokioj Lietuvoj
  gyvenam jaigu už 45 metus sodrai sumokėtus pinigus nėra pagalbos. Prašau
  duokit gerą gydymo patarimą.

 46. aš pasidaryčiau gero kokybes mri, o tada ieškočiau kas galėtų įvertinti.

 47. man abieju keliu 3 laipsnio susidevejimas.suleido vakar paskutine ampule hyalurono,stebuklo nera, siek tiek lengviau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *