teniso žvaigždžių gimimas ir mirtis

ant liežuvio galo tik vienas žodis – aukos, t.y. mados, dėmesio ir pagyrų aukos. štai keletą kartų per savaitę turiu galimybę pasimėgauti teniso aikštyno klientais, kurie kas kartą savo naiviu kvailumu man vis sugeba nuotaiką pakelti. žinoma, ne visi tokie, bet tokių nėra mažuma. solidesni ponai daug praktiškiau į tai žiūri, neapsiribojant kad tenisas yra verslo reikalų tvarkymo aikštelė.

apie viską iš eilės, kuo teniso žaidėjai mane apžavėjo:

  • tiek jiems, tiek ir joms, tai galioja – drabužėlių suderinamumas ir madų demonstravimas. spalvos čia suderintos, proginė apranga išlyginta, nepamirštama nei auskarų, makiažo, nei laikrodžio, blizgančios grandinės ant kaklo. taip sakant, visi talismanai po ranka.
  • merginų, dar nelabai moterų, fizinis parengimas mane traumuoja, kad net jėgos apleidžia zulinant bėgimo takelį kitoje lango pusėje. joms akivaizdžiai sunku atplėšti raketę nuo žemės, o raketės ir kamuoliuko svorį sunku kojoms išlaikyti. koordinacija neatsilieka – tokioms žaidėjoms sunku kamuoliuką pačioms išmušti. smagu joms, smagu ir man, bent skatina šlapimo gamybos pro juoką per ašaras. gailestis čia nebepadės.
  • vis tik mes išradinga tauta, sugebantys būti visų galų profesionalais, tenise taip pat. mums nereikia mokintis, kad galėtume žaisti šią sporto šaką, nes mes gimėme viską sugebėdami, o mokosi tik lachatronai. tokių profesionalų triukai nėra nusakomi ir raštiškai išdėstomi, tai reikia pamatyti gyvai. pirmos užuominos į cirką.
  • ale kaip jie sugeba puikuotis sportine kuprine su raketėmis, vien dėl to jie yra verti „žmonių“ viršelio. jaučiu, kad ir darbe jie vaikščiotų su teniso rakete, nes tai ženkliai iškelia juos virš kitų.

kiek nedaug žmogui reikia, kad jo stuburas būtų tiesus, o pats – pasitempęs ir iškėlęs galvą. bent tokia nauda laikysenai.

2 komentarai on "teniso žvaigždžių gimimas ir mirtis"

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.