žinojimas

tas mūsų dienomis matuojamas gyvenimas, kuris yra pagrįstas mūsų norais. noras nusistatyti rytinį žadintuvą arba noras skaityti knygą. būnant tiksliu, mes lyg cirko artistai žongliruojame žinojimu, ką mums reikia daryti, o ką – ne. nors ne visada taip būna, nes ne viską mes galime numatyti, o kartais žinojimas varo mus į nežinomybę.

mes susiduriame su nepatogiais klausimais, į kuriuos mums sunku atsakyti, nes mes patys neturime atsakymo į juos arba nesame priėmę sprendimo dėl jų. tai yra keblūs klausimai, apie kuriuos labai nesinori galvoti, o jie, lyg kurmiai ir sliekai, po lietaus vis išlenda į paviršių. užtat tam atsvara yra tikslus mūsų žinojimas ko mes nenorime – žinoma, be tų nesmagių klausimų mes nenorime daug ko ir tas žinojimas yra tiksliai apibrėžtas ir paaiškinamas.

ryte anksti keltis, persivalgyti, keiktis, šalti, sirgti, daug sverti, neturėti laiko, neišsimiegoti, neturėti tualetinio popieriaus kai to reikia, vėluoti ir kt. – tai yra tai, ką aš tiksliai žinau, kad to nenoriu.

5 komentarai on "žinojimas"


  1. O nemanai, kad tau nepatogus klausimai juos uzduodanciajam zmogui yra svarbus? Issisukinejimas nuo atsakymu – nera iseitis. Tai tik laiko tempimas, kuris nieko gero neduoda.

    Atsakyti

  2. Ne tik saves apgaudinejimas, bet ir klausianciojo. Tad ar ne geriau tureti drasos ir atsakyti i tuos klausimus ir buti saziningu pries save ir kita zmogu?

    Atsakyti

  3. aš tai geriausiai žinau ka turi daryti visi aplinkiniai,o ka man reik daryt tai jau ne jusu reikalas 🙂 nes žinojimas ka man daryt dažniausiai buna toks koks man patogiausias. visi mes dažniausiai viska darom kaip mums patogiau o ne kaip reikia.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.