plento sezono atidarymas @kaunas

netikėtai ir nelauktai šiandien kaune atidariau šių metų plento dviračių sezoną. jau vakar sukau uodegą apie išvažiavimą už miesto, o šiandien kaip tik tam pasitaikė tinkamas momentas.

važiavome taip vadinamą „sriubos“ ratuką, kurio ilgis ~50 km. temperatūra kaune rodė +3 laipsnius šilumos ir mieste judėjome gan smagiai, o ir saulutė pavasariškai kaitriai švietė. važiuotojų viso buvo 4, todėl kelionė liūdna nebuvo. kelio danga puikiai sausa, nesusidūrėme ir su mano tikėtu nuo žiemos kelkraščiuose užsilikusiu žvyru, tik važiuojant plentu, vingiuojančiu zapyškio miškeliu, danga buvo visiškai padengta sniegu ir ledu, nes pavėsyje šis žiemos paveldas ilgai užsilaiko. kelio danga nuo žiemos neišgadinta, su duobėmis susidūrėme tik nuo kačerginės link kauno judant, visur kitur kelias geras, o automobilių eismas retas.

pusę kelio nuvažiavę visi užgėlėme kojų pirštus, o su rankomis beveik taip pat. man visam kūnui nebuvo šalta, vėjas neperpūtė, bet kojoms ir rankoms buvo liūdesys, negelbėjo nei žieminiai antbačiai, nei super storos žieminės dviratininko pirštinės. gelbėjo tik vieno iš mūsų su savimi vežtas termosas su šilta arbata, paskaninta medumi (už ką jam ir ačiū). manau, kad važiuoti dar į plentą ankstoka, nes gaila galūnių, verčiau dar keletą savaičių palaukti ir tada dumti.

kelionės statistika skurdi – 58.2 km per 2:22:14, vidutiniu 24.6 km/val. greičiu. skurdumą atperka gera nuotaika gaiviame ore su teisingais bendraminčiais. džiaugiuosi, kad dviračių sezonas jau atidarytas, dabar svarbu tik gerai paruošti formą.

o dviratininko drabužių džiovinimas po važiavimų tiek lauke, tiek ir panevėžio treke, atrodo štai taip:

5 komentarai on "plento sezono atidarymas @kaunas"


  1. Su kuo ir sveikinu. Bet vis gi manau, kad dar ankstoka. Vėlyvas sezono uždarymas baigėsi (o gal tik prisidėjo) beveik mėnesio ilgio sveikatos sutrikimu. Tad dabar aš kiek atsargesnis 🙂

    Atsakyti

  2. tai yra plati sąvoka: su kuriais kelionėje galima įvairiomis temomis padiskutuoti, kurie nutolę palaukia, maistu bei gėrimais pasidalina ir t.t.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.