pirmasis 100-ukas dviračiu

vakar apsigavau ir baigiau savo važiavimą 59-iais km, o šiandien su visa banda važiavau vilnius-kernavė-trakai-vilnius, t.y. plento dviračių sezono atidarymas per lietuvos sostines. panašu, kad entuziastų šiandien buvo virš 40-ies, todėl važiuoti dviračiu monotonijos nebuvo. oras šiandien buvo apsiniaukęs, temperatūra svyravo 7-9 laipsnius šilumos, o man per šilta tikrai nebuvo. prisimenant praeitų metų pirmąjį priartėjimą prie 100 km ribos, šiais metais buvo lengviau ir dviem savaitėmis anksčiau. važiavimas šiandien ramus nebuvo, kaip jau yra įprasta vilniečiams – su pasidraskymais.

dviratis man yra smagi laisvalaikio forma, bet važiuoti aš linkęs vienas ar su keliais tokiais pačiais paprastais entuziastais. nenoriu aš jaustis kaip konkurentas kažkam, kai pasivėžinimai virsta asmeninėmis lenktynėmis, kai tam yra skirtos rungtynės. šiandien kaip tik apie tai sukosi mano mintys, nes plaukti minioje, kurioje nieko nepažįsti, nėra taip jau ir smagu. ir bendrai paėmus, pagaunu save galvojant – kam man viso to reikia. būti sportininku aš jau per brandus, norint pasiekti bent vidutiniškus sportinius rezultatus reikia laiko ir sveikatos, ko pas mane nei vieno, nei kito nėra. manau, kad man negroja, ar mano pozicija finiše bus 110, ar 93. tas laikas, praleistas ant ratų, gali būti taip pat turiningai realizuotas ir su ženkliai mažesnėmis piniginėmis sąnaudomis.

pradeda užp visas šis reikalas, pasiilgau miego ant serverių.

4 komentarai on "pirmasis 100-ukas dviračiu"


  1. o jeeee jums отходняк’as kokis tai prasidejo. tas kiausu ir ilgiu matavimasis bent man yra slykstus, todel vaziuoti vienam dviese yra geris. o ir siap plentas man per daug monotoniskas ir nuobodus.

    Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.