žvaigždžių požiūris į pinigus

reali istorija: atvažiuoja pasveikinti jubiliato gimimo dienos proga ir atsiveža pačio pigiausio vyno butelį stiklinėje taroje ir visiems giriasi, kiek daug šimtų kainuoja bmw m paketas. neadekvati situacija, kurios aš nesuprantu – pats gali mėgti ir vandenį iš balos, bet dovana turi turėti arba užuominą į pagarbą, ar saikingą humoro dozę. tęsiant mintį toliau man nesuprantama matyti žmones, kurie per vakarą prapila kone šimtą ar daugiau litų, bet kviečia pigiausią taksi – nelaikau to racionalumo, nei taupumu, o lyginu su tais prabangių limuzinų vairuotojais, kurie tamsiu paros metu važiuoja į dujų degalines. gal tai ir nebūtų taip svarbu, jeigu ne „toks brangus taksi“, lyginant su alkoholiui išleista suma.

štai kitas pavyzdys – sveikata. ne viską galima savalaikiai ir nemokamai išsitirti savo poliklinikoje, kaip ir valstybiniai stomatologai turi savų kokybės niuansų. mūsų neracionalus taupymas ne ten kur reikia neretai atsigręžia priešais mus – negrįžtami sveikatos pokyčiai už jokius pinigus nėra nuperkami.

ne vieno kasdienis įprotis už paskutinius grašius nuosavu automobiliu važiuoti į darbą, rūkyti cigaretes, darbe sėdėti tuščiu skrandžiu, bet neskaičiuojamos tos liežuvio sunaudojamos kalorijos, kaip yra sunku gyventi bei kokia jų atžvilgiu vykdoma neteisybė. tiesa, dar vienas šeimos automobilis iš bado sėkmingai rūdija kieme.

milijonai yra ne sutaupomi, o uždirbami.

6 komentarai on "žvaigždžių požiūris į pinigus"


 1. taupymas yra bereiksmiu geismu/impulsu gesinimas, o uzdirbimas turi savo kaina. taigi cia kiekvienas laisvas pasirinkti: dirbti ilgiau, bet netaupyti arba dirbti trumpiau ir taupyti.

  problema yra geismu katalizatoriai ir planned obsolescence. cia kapitalizmo socialine inzinerija pasireiske visame grazume.

  Atsakyti

 2. tiesiog Žmonės per vakarą išleidžiantys labai daug žino tik vieną būdą pataupyti – kviesti pigų taksi, nes matai ten, kur eina būtinai turi gerti tiek, kiek nori, valgyti tiek, kiek nori, o pigiau niekaip toje vietoje nenusipirksi.

  O eiti į kitą vietą su kuponais ar mažiau valgyti/gerti – na tiesiog negalima, nes jiems tiek reikia ;)))

  Atsakyti

 3. alternatyvus pavadinimas – stars never start.
  kaip rodo praktika, ilgiau dirbdamas daugiau neužsidirbsi. mano akcentas buvo į išlaidų ir pajamų balansą ir tai, kokiame segmente tai vyrauja.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.