yra žmonės

nors mes ir žmonės, o neretai gyvūnai yra žmogiškesni už mus. yra žmonės, yra žmonių ir yra žmonėms. žmonės, kurie nesisveikina, bet visada yra kažkas blogai. ta sveikata visiems yra būtina, nors ne visiems yra svarbi. ambicijos, kurios didesnės už šešėlį. prekybos centrai yra kultūros lobynas, nes juose net kaimynai kitose kasos pusėje sveikinasi. teigiamos darbdavių mechaninės kultūros savybės. yra žmonės ir kiaulės akimis, dažniausiai protiškai kurtieji, sugebantys pinti vainikus ir taip vilioti naivuolius. mes stebimės, kaip nepažįstame dešimtmečiais pažintų žmonių, o nesenos pažintys mums ugdo paranojiškai atsargiais. yra rūpestingų ir nuoširdžių, kurie perspėja ir pataria, atgnybia dalelę savo molio, kurį prilipdai prie savo kūno ir kuris jau tampa savu, nors kitokiu. žmonės, kurie gyvena pagal pareiginę instrukciją ir negali paimti kito numestos šiukšlės. lengvi ir vėjavaikiai žmogeliukai sugeba uždegti ir sukurstyti linksmą mitingą prisiminimams atkurti ir naujiems sukurti.

aš klausau, nes nenoriu išplėstinių laiko diskusijų apie tai, kaip reikia lyginti baltinius, kuria ranka laikyti šauktą ir kaip sveikai maitintis. tas pašiepas kartais pagaunu už rankos. tyla – gera byla. ir aš ne viską matau, ką mato kiti, bet aš stengiuosi suprasti ir išgirsti kitus, įsiklausyti ir būti šiltam, kad atėjus laikus galėčiau tiems žmonėms padėti.

6 komentarai on "yra žmonės"


 1. „Lyginti baltinius“ ?! Praeitas amzius!!! Uzuojauta tiems, kurie tuo dar uzsiima…

  Jau greit 3 metai kaip kostiumas yra mano kasdienine darbine apranga, o tokio dalyko kaip lyginti baltinius nedariau ne karto! Ir ne todel, kad vedes ir zmona tai man darytu 🙂 pairupinau, kad ir jai to nereiketu daryti (pagalvojau, cia turbut meile… ar bent viena is jos israisku:)

  Tris kart valio – „non-iron“ baltiniams ! 🙂

  Atsakyti

 2. taip, buna geras, pagirsiu 🙂
  o del baltiniu lyginimo – tai geras budas juos slapius nupurtyti ir pakabinti dziuti ant pakabos.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.