omnitel: kaip susidūrimas, taip nesėkmė

aš visais būdais stengiuosi išvengti susitikimo, bet kartais tiesiog esu priverstas tvarkyti įmonės reikalus su omnitel. nesiseka man su jais, nesisekė ir šiandien. štai kaip viskas atrodė.

j.jasinskio g. nėra nemokamos automobilio parkavimo vietos omnitel salono klientams – nemaloni smulkmena, bet išsprendžiama. įėjus į saloną matau vieną konsultantę ir eilių reguliavimo įrenginį – paspaudi mygtuką ir išlenda eilės numerėlis. suglumau, savo kategorijos neradau, taip pat neradau ir mygtuko verslo klientams, kurio man, kaip vip verslo kliento atstovui, norėjosi rasti (omnitel įmonės mobilaus ryšio atstovą paskiria kaip vip klientą). tiek to, gal buvau šiandien išsiblaškęs, jau ruošiausi spausti bet kurį mygtuką, kad tik eilės numerį gauti, bet salės tolumoje pastebėjau dar vieną konsultantą už stiklinę sienos. durys buvo praviros ir man pasiteiravus, ar čia aptarnauja verslo klientus, gavęs teigiamą atsakymą prisėdau priešais. šiandien mano misija buvo paprasta – reikėjo naujos sim kortelės naujam vartotojui. deja deja, lyg tyčia konsultantei buvo pakeistas darbo kompiuteris, kuriame nebuvo reikiamų programų mano norams įgyvendinti, o prisėsti prie kito ir tai sutvarkyti ji negalinti, nes anot jos, ji yra „pririšta“ būtent tik prie savo kompiuterio. laikas eina, nuotaika genda, kantrybė senka. iš konsultantės pokalbio su pagalba supratau, kad tai ilgam. buvo ir teigiamų dalykų – konsultantė man pasiūlė kaip variantą, kad visus popierius ir pajungimą atliktų kitas konsultantas iš veikiančios darbo vietos. mes sutarėme, kad aš gaunu sim kortelę, o ji man numerį ir sąskaitą-faktūrą atsiųs elektroniniu paštu. deja, diena baigėsi, o kortelė vis dar neaktyvuota, numeris neveikiantis, o elektroninės žinutės taip ir negavau. štai tokia ta omnitel kokybė.

prie to pačio paminėsiu ir naują ežio propagandą – užsiregistravus internetu ir praėjus daugiau nei 2-iems savaitėms, užsakytos nemokamos ežio kortelės taip ir negavau, nors buvo žadėta pristatyti per savaitę.

10 komentarų on "omnitel: kaip susidūrimas, taip nesėkmė"


 1. jau šįkart nesusilaikysiu! Visų pirma VIP’ai į saloną nevaikšto ir mygtuko eilių reguliatoriui neiško. Jo ir nereikia, nes VIP verslo klientai turi juos aptarnaujantį vadybininką. Jam tik užtenka paskambinti ir paprašyti, kad būtų aktyvuotas naujas numeris. Dar yra aptarnavimas telefonu: paskambini, išsakai pageidavimus ir nuvažiuoji pasiimti į sutartą vietą jau atliktą užsakymą arba pristato kurjeris į darbo vietą (Vilniuje tą pačią dieną).

  Kai nori problemų – rasi lygioj vietoj. Tai tau sekasi. Daugiau šviesių spalvų Tau!

  Atsakyti

 2. praeitas etapas: vadybininkas sako, kad skambinčiau vip telefonu, todėl ne kartą juo buvo skambinta ir nusivilta, tad vadybininkui nėra ko skambinti – tai tik laiko gaišinimas, nes jam prisiskambinti būna iššūkis – užimta, nekelia, kartais atskambina, kartais ne. skambutis vip numeriu kainuoja 1 litą be cento, antra – užsakymas paštu veikia tik tuo atveju, jeigu atvažiuosi pas juos į saloną – jeigu nori pasiimti artimiausiame salone, tada tenka eiti ir kartu su visais eilėje stovėti (štai ir vip privilegija). tai kam man tada jiems skambinti? kurjeris gal ir taip, pristato, bet už tai reikia mokėti, nors nė karto man to niekas nesiūlė, o kai man reikia greitai, aš važiuoju į vietą ir gaunasi, kad vietoje ne greitai, o ilgai arba, mano atveju, sekančią darbo dieną.
  tai kur aš neteisus, jeigu atvažiavau pats, o man sako ne ne ne, mes norime dar iš tavęs už skambutį ir už kurjerį nuplėšti monetą.
  atsiprašau, aš esu kaltas kad ir ežio kortelės neatvežė kaip žadėjo, kad savitarnoje klaidos lenda ir kad pas konsultantę kompiuteris darbui neparuoštas ir kad į saloną ne laiku atėjau.

  Atsakyti

 3. man kaip tai dagriso ir išėjau pas kita operatoriu,nesu VIP klientas ,tai manau jiem tokie visiškai nerupi, kai ant saskaitu pradėjo rašyt nesamoningus skaičius,neaišku iškur ištrauktus tai teko pasirinkt kita,negadink sau nervu 🙂 čiuožk pas kita jie ne vieninteliai „operator yuo rėdy“

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.